Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/terri-pratchett/?PAGEN_2=1&forgot_password=yes
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Террі Пратчетт

Життєпис

Террі  Пратчетт знає відповіді на всі питання,  вміє дотепно пояснити геть усе, з гумором вчить важливим речам. Сам же полюбляв ходити у чорному капелюху, що закривав пів обличчя, й бути дещо таємничим, неначе герой з його ж книг. 

Магічні книги Террі Пратчетта 

Перекладом книг письменника активно займається «Видавництво Старого Лева». Наразі українською видано 13 книг:  «Колір магії», «Химерне сяйво» (підцикл «Ринсвінд»); «Чаротворці»,  «Віщі сестри», «Право на чари», «Відьми за кордоном» ( підцикл «Відьми»); «Морт», «Жнець», «Душевна музика»,  «Батько Вепр» (підцикл «Смерть»); «Варта! Варта!», «Озброєні» (підцикл «Варта») та  «Правда» (поза підциклом). 

Відірватися від його романів неможливо й опісля відчуваєш розчарування, що книга так швидко скінчилася. Ті, хто вже знайомий без вагань підтвердять це. А ті, хто лише планує познайомитися з творчістю письменника, розгублено намагаються з’ясувати, яким є порядок читання книг Террі Пратчетта. І ми радо відповідаємо, що особливої різниці немає, читати романи можна в будь-якій послідовності, але найлогічніше починати з першого роману, який знайомить з Дискосвітом, його устроєм та мешканцями. Тож вибирайте «Колір магії» і не прогадаєте.

Книги Террі Пратчетта сміливо конкурують з легендарним «Гаррі Потером» Джоан Роулінг. Їх читають мільйони людей з усієї планети: як діти, так і дорослі. Особливість романів письменника в тому, що він розповідає ніби й про вигадану реальність, але ж насправді Дискосвіт так схожий на наш світ. 

Автор був надзвичайно відданий літературній праці, адже до кінця своїх днів продовжував працювати попри серйозну хворобу. У 2007 році у письменника діагностували рідкісну ранню форму захворювання Альцгеймера — задню кортикальну атрофію. Та це ніяк не вплинуло на його твори, які продовжували  випромінювати доброту та позитив. 

Також радимо звернути увагу на книжки  психолога Людмили Петрановської.

Сортувати по
Чаротворці
Хіт
Чаротворці
Террі Пратчетт
220 грн
187 грн
Купити
Віщі сестри
-15%
Віщі сестри
Террі Пратчетт
220 грн
187 грн
Купити
Жнець
-15%
Жнець
Террі Пратчетт
220 грн
187 грн
Купити
Морт
-15%
Морт
Террі Пратчетт
220 грн
187 грн
Купити
Химерне сяйво
-15%
Химерне сяйво
Террі Пратчетт
220 грн
187 грн
Купити
Колір магії
-15%
Колір магії
Террі Пратчетт
220 грн
187 грн
Купити
Правда
-15%
Правда
Террі Пратчетт
220 грн
187 грн
Купити
Право на чари
-15%
Право на чари
Террі Пратчетт
220 грн
187 грн
Купити
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

ЛОВИ МОМЕНТ!

Знижка -25% майже на ВСЕ

Діє до 15:00 13.04.2021

Промокод: CHYT-25

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%