Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/svitlana-talan/?PAGEN_2=1&forgot_password=yes
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Світлана Талан - книги та біографія

Світлана Талан

Світлана Талан — одна із найвідоміших сучасних українських авторок, пише у жанрі «реальної історії». Народилася на Сумщині в сім’ї сільських вчителів. Після школи вступила до Глухівського педагогічного інституту, працювала вихователем, згодом — вчителем початкових класів. Сьогодні книги Світлани Талан купити можна в усіх куточках України. Авторка співпрацює з різними видавництвами, але більшість її книг побачили світ у «Клубі сімейного дозвілля». Відгуки Світлана Талан отримує зі всієї країни, адже її роботи дуже чуттєві сильні та реалістичні.

У 2011 році авторка отримала престижну літературну нагороду «Коронація слова» за роман «Щастя тим, хто йде далі». Фонд Олени Пінчук Анти — СНІД також відзначив його відзнакою «За найкращий роман на гостросоціальну тему». Книга розповідає історію дівчини-медсестри Даші, яка виконуючи свій обов’язок, рятуючи людей, однак сама наразилась на небезпеку. Тепер дівчина сама повинна жити зі страшним діагнозом. Чи зможе героїня вистояти в нелегкій боротьбі за власне благополуччя, чи не відвернеться від неї коханий? У видавництві КСД роман отримав назву «Коли ти поруч» та був проданий накладом більш ніж 80 тисяч примірників. Центральні образи книг авторки-сучасні українські жінки на долю яких випало чимало труднощів, всі вони борються страждають радіють та кохають, захищають свій дім, сім’ю та право бути щасливими.

Світлана Талан входить в трійку найпопулярніших авторок за версією журналу «Фокус» та має звання «Золотого письменника України». У 2013 році її твір «Без минулого» вийшов у Канаді, а рік потому роман «Розколоте небо» отримав нагороду «Вибір видавця» у конкурсі «Коронація слова». Письменниця плідно працює над новими книгами, останній роман раКУРС вийшов у 2017. Придбати книги авторки можна у мережі Книгарні Є.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image