Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/stiven-kinh/?PAGEN_2=1&forgot_password=yes
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Стівен Кінг

Стівен Кінг

Життєпис

Стівен Кінг — один з найпопулярніших американських письменників сучасності, родом з Портленда, штат Мен. Пише у таких жанрах, як: жахи, містика, фантастика, фентезі, драма. За свої літературні роботи отримав прізвисько — «Король жахів».

Народився майбутній письменник 21 вересня 1947 року. Батько пішов з сім’ї, коли Стівену було 2 роки й мати була змушена працювати на декількох роботах, щоб прогодувати Стівена і його старшого брата.

У одному зі своїх інтерв'ю Кінг згадував: «Я з дитинства відчував, що життя несправедливе. Мати виховувала мене одна, батько покинув нас, і їй довелося багато і важко працювати. Ми були бідними, жили від зарплати до зарплати та нічого не знали про суспільство рівних можливостей та інші нісенітниці, але вона ніколи не скаржилася, але я не був ні глухим, ні сліпим. Дещо від цього відчуття несправедливості ще залишилося в мені й відбивається сьогодні в моїх книгах».

У дитинстві Кінг багато хворів і часто пропускав школу і проводив цей час з книгами та коміксами. Перше своє оповідання Кінг написав у віці семи років, а коли показав його мамі, та похвалила його і сказала, щоб він продовжував писати й Стівен продовжив писати й продовжує до сьогодні.

Згодом Кінг вступає до Університету штату Мен, де знайомиться зі своєю майбутньою дружиною Табітою. У 1971 році вони одружуються і Кінг влаштовується працювати викладачем в Університет Мену. Цього ж року Табіта у сміттєвому кошику знаходить недописаний рукопис «Керрі» і змусила чоловіка його дописати, згодом саме цей роман і приніс автору першу славу і такі важливі гонорари, адже окрім роботи викладачем у ночі Кінг працював, ще у пральні.

Після «Керрі» Кінг пише ще ряд успішних романів, які й приносять йому світову славу і визнання. За його книгами було зняти більш як 50 фільмів та серіалів.

Сьогодні Кінг живе й працює у своєму рідному містечку.

Після, того як у світ вийшов його перший роман «Керрі». Кінг залишає роботу і присвячує себе повністю письменництву. Протягом 5 наступних років з під його пера виходять такі культові книги, як: «Сяйво», «Салемс Лот», «Протистояння», «Мертва зона».

У 1970-тих рокахСтівен Кінг написав під псевдонімом Річард Бахман такі книги, як: «Лють», «Довга прогулянка», «Дорожні роботи», «Людина, що біжить», і «Той, що худне». Ідея полягала в тому, щоб перевірити, чи зможе він повторити свій успіх знову, через те, що він побоювався, що його успіх був випадковістю, але він переконався, що його визнання заслужене.

В 1982 році з'являється книга «Шукач» — перший роман з циклу «Темна Вежа». «Темна Вежа» — маґнум опус Кінга, який складається з 8 книг, які він писав понад 40 років.

Своїми книгами та оповіданнями Кінг створив власний всесвіт. Часто героїв з однієї книги можна зустріти в іншій.

За свою творчість Кінг отримав Премію Брема Стокера, Всесвітню премію фентезі, нагороду Британського товариства фентезі. За оповідання «Людина в чорному костюмі» отримав премію О. Генрі. У 2003 році Національний фонд книг нагородив його медаллю за видатний внесок в американську літературу. У 2004 році отримав 3 нагороди: «За внесок у світове Фентезі», нагороду від канадської асоціації книгопродавців і звання Великого Магістра від Американських письменників містиків. У 2014 році нагороджений Національною медаллю США в галузі мистецтв з формулюванням «за поєднання захоплюючих історій з аналізом людської натури».

Видавництво «Клуб Сімейного дозвілля» поставило собі за мету видати всі книги Стівена Кінга українською мовою. І вже можна знайти більше ніж 20 книг короля жахів українською мовою. Серед них, як нові романи, такі як: «Під куполом», «Містер Мерседес», «Відродження», «11/22/63», так і старі романи автори, які вже стали культовими: «Сяйво», «Воно», «Протистояння», «Крістіна» і звісно ж всі частини «Темної вежі». На українському книжковому ринку Стівен Кінг є найпопулярнішим закордонним автором його книги користуються популярністю, як серед дорослих читачів, так і юних.

Сортувати по
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

Знижки до -70% мало?

Тримай додаткові 8%

Промокод діє
до 11:00 17.08.2020

Промокод: YE8
Отримай додаткові -8%