Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/sergiy-gridin/?PAGEN_2=1&forgot_password=yes
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Сергій Гридін - книги та біографія

Сергій Гридін

Сергій Гридін - український письменник родом із Рівненщини, народився у 1971 році. У дитинстві Сергій мав проблеми із зайвою вагою, але у підлітковому віці почав активно займатися спортом, відтак загартував не тільки тіло, а й силу волі. Після закінчення школи у містечку Здолбунів Сергій вирішив підкорити столицю, проте провалився на вступних іспитах і за волею обставин пішов працювати до слюсарної бригади. Рік по тому майбутній письменник вступив до сучасного Національного університету водного господарства та природокористування, який тоді ще був інститутом, та успішно завершив навчання у 1994. Зараз Сергій - сім’янин та батько хлопця Сашка.

Після однієї з перевірок на роботі (а працює Сергій директором Здолбунівської міжрайонної виконавчої дирекції) він вирішив відірватися від реальності та почав писати першу історію про Федька. Так “народився” письменник Сергій Гридін

Сергій Гридін пише книги для підлітків. Автор вважає, що підлітковий вік - це  період активних змін.

Письменник переконаний, що писати підліткову літературу - це достоту нелегка справа. З дитячою літературою все простіше - усі ми колись були дітьми і пам’ятаємо себе якраз у дитячому віці. А підлітки змінюються весь час і змінюються часом, - каже Сергій.

Дебютні книги Сергій Гридіна - це розповіді про захопливі пригоди Федька. Перу письменника належать й інші, більш серйозні та проблемні книги: “Не такий”, “Незрозумілі”, “Не ангел”, “І паралельні перетинаються”, “Сапери”, “Таємниці Ходвартса”, “Віраж”, “Дорослі зненацька”.

Купити книги Сергія Гридіна у Києві ви зможете у книгарнях мережі та на сайті.

Підліткам відкриваються нові грані світовідчуття з якісної класики, наприклад новелах Василя Стефаника.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image