Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/robert-lyuis-stivenson/?PAGEN_2=5&forgot_password=yes
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Роберт Люїс Стівенсон - книги та біографія

Роберт Люїс Стівенсон

Роберт Льюїс Стівенсон – шотландський письменник, поет, класик світової літератури. Популярність та актуальність його пригодницьких та історичних творів досі розбурхують уяву мільйонів читачів. Яскравий представник епохи неоромантизму. Народився у культурному центрі Шотландії – Единбурзі, що надалі вплинуло на всю творчість автора. До теми рідної землі Стівенсон звертатиметься завжди. Також вагомий влив на формування світогляду, зокрема і творчого, здійснило релігійне виховання малого Роберта. Вивчав юриспруденцію в Единбурзькому університеті, проте обрав все-таки професію письменника. Розпочинав свій літературний шлях з написання есе, нарисів.

Роберт Льюїс Стівенсон писав і вірші. Писав доволі рідко, неохоче, і часто ставився до них не серйозно. Але разом з тим, написав та видав дві збірки поезій: одну для дітей, іншу – для дорослих. Найпопулярніші твори автора: «Острів скарбів», «Дивна історія доктора Джекіла і містера Хайда», «Володар Баллантре» та «Викрадач тіл».

Життя Стівенсона загалом протікало у боротьбі з туберкульозом, але було насичено різноманітними пригодами. Ось  ще декілька цікавих фактів з його біографії:

У 1876 році здійснив мандрівку на байдарці річками, каналами Франції та Бельгії. Пізніше, враження та начерки з цієї подорожі лягли в основу його збірки есе «An Inland Voyage». 

Через хворобу постійно шукав ідеального клімату для кращого самопочуття. У цих пошуках відвідав Швейцарію, південь Франції, штат Нью-Йорк, Гаваї, Таїті, Мікронезію та Австралію. Але вибір свій зробив на користь Самоа, де оселився, разом з сім’єю, на острові Уполу. Жив там до самої смерті.  Роберт Льюїс Стівенсон для книг постійно шукав натхнення у навколишньому середовищі, у мальовничих мандрах та власних спостереженнях.

А ви знали, що саме Стівенсона вважають першопрохідцем історичного роману? На нашому сайті різноманітний вибір історичної літератури: від художньої до нон-фікшну. Наприклад,  у нас завжди знайдеться актуальна інформація про Сергія Плохія та його книги.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image