Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/robert-chaldini/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Роберт Чалдіні - книги та біографія

Роберт Чалдіні

Роберт Чалдіні – відомий американський соціальний експериментальний психолог. Всесвітню знаменитість йому принесли дослідження різноманітних маніпулятивних практик, які Чальдіні описав у книжках. Найбільш знаною є його книжка «Психологія впливу», перекладена багатьма мовами та рекомендована як посібник для маркетологів. Роберт Чалдіні – найбільш цитований із-поміж сучасних психологів, його книги стають бестселерами The New York Times та очолюють топи продажів на Amazon у розділі бізнес-книг.

Роберт Чалдіні народився у 1945 році. Освіту здобував в університетах Вісконсина та Північної Кароліни. Закінчив аспірантуру Колумбійського університету. Був запрошеним професором і дослідником у кількох вищих навчальних закладах. Із 1996 року Роберт Чалдині займав посаду президента Товариства психології особистості і соціальної психології. Завоював численні премії за дослідження у сфері соціальної та споживацької психології. Із 2009 року Роберт Чалдині припинив наукову діяльність.

Психолог досліджує впливи міжособистісних людських взаємин, виявляє механізми дієвості прохань та вимог. Його праці ґрунтуються на власному життєвому досвіді та з’ясуванню причин своєї поведінки. Найвідоміша праця Чалдіні «Психологія впливу» розкриває чимало таємниць щодо того, як за допомогою різних технік і прийомів переконати людину вчинити так, як вигідно вам. Основна ідея «Психології впливу» – у тому, що людям притаманно керуватися схожими загальними шаблонами поведінки. Їх беруть собі на озброєння всі, хто має справу з великими аудиторіями: від менеджерів із продажів до керівників держав. Об’єднує ці тактики те, що вони працюють у різних сферах: від звичайного спілкування до бізнесу. Іноді ці впливи є спеціально продуманими, іноді – неусвідомленими. Читач дізнається про те, як їх розпізнати, та краще зрозуміє поведінку людини у різних життєвих ситуаціях.

Книжки Роберта Чалдіні мають велику практичну користь – про це свідчить бодай загальний тираж його праць, що складає три мільйони екземплярів.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image