Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/regina-brett/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Реґіна Бретт

Реґіна Бретт

Життєпис

Регіна Бретт – американська журналістка, колумністка й письменниця. Народилася 31 травня 1956 року у штаті Огайо. Авторка стала відомою передусім тим, що зуміла особистий драматичний досвід талановито переплавити в літературу.

Життєвий шлях Регіни Бретт сповнений випробуваннями. Регіна народилася одинадцятою дитиною в сім’ї. У підлітковому віці вже зловживала спиртним. Народивши дитину у 20, самостійно виховувала її впродовж 18 років. Жінка захворіла на рак, проте зуміла впоратися з недугою. Поміж усіма пережитими труднощами вона встигла побудувати блискучу журналістську кар’єру. А в 45 Регіна зустріла кохання свого життя – Брюса, який став її законним чоловіком і який з’являється на сторінках книжок Бретт. Нині подружжя мешкає у місті Клівленд, що в штаті Огайо. Регіна веде авторську програму на місцевому радіо.

Зазнавши чимало поневірянь, Регіна зробила висновки з пережитого й оформила їх як збірку колонок. Дебютна книжка «Бог ніколи не моргає. 50 уроків, які змінять твоє життя» здобула визнання читачів по всьому світу та отримала схвальні відгуки критиків. Видання «The New York Times» визнало книжку бестселером. Сама ж авторка двічі ставала фіналісткою престижної Пулітцерівської премії та була відзначена різноманітними літературними нагородами.

У збірці «Бог ніколи не моргає…» кожен із 50 уроків, що подаються у колонках, вистражданий самою авторкою. Попри пережиті удари долі, Регіна Бретт залишилася оптимісткою. Її есе сповнені віри й позитивного налаштування. У текстах письменниці багато філософії, правди й щирості – тому вони й здобули всесвітню популярність. Авторка не боїться здатися читачеві смішною або ж слабкою, вона ділиться непідробними емоціями. Книжка є набагато більшим, аніж просто збірником порад – вона змушує читача замислитися над власною долею та ставленням до навколишнього світу. П’ятдесят уроків від Регіни Бретт стануть у нагоді кожному, хто переживає важкий період або ж серйозно замислюється над власним життям.

Із-під пера авторки вийшли й інші книги, перекладені українською, – «Будь дивом» та «Бог дає таланти всім».

Сортувати по
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

825

ТІЛЬКИ ЗАРАЗ!

Знижка -30% майже на ВСЕ

Діє до 9:00 11.04.2021

Промокод: BOOK-30

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 30%