Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/petro-yatsenko/?PAGEN_2=1&forgot_password=yes
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Петро Яценко - книги та біографія

Петро Яценко

Сучасний український письменник, автор восьми прозових творів, який народився 11 серпня 1978 року у Львові, але зараз живе з родиною у Києві. Вищу освіту Петро отримав у Національному університеті «Львівська політехніка», а на сьогоднішній день працює журналістом та викладачем креативного письма.

Петро Яценко – лауреат багатьох премій, таких як “Нові автори” (за роман “Йогуртовий бог”) та “Смолоскип” (за повість “Мар’яна, або Дерево бодхі”). Також Петро брав участь в унікальній програмі Gaude Polonia, де він відточував свої вміння під керівництвом польської романістки, лауреатки Букерівської премії Ольги Токарчук, яка в 2019 році отримала Нобелівську премію з літератури. За словами Петра, це був надзвичайно цінний досвід та значний крок вперед для нього як для письменника.

Петро Яценко є письменником різних жанрів, у 2016 році його роман “Повернення придурків” було поставлено на сцені Чернігівським молодіжним театром, роман Яценка “Нечуй. Немов. Небач” отримав першу премію Міста літератури UNESCO.

Останній роман Петра Яценка «Магнетизм», який вийшов у «Видавництві Старого Лева», можна назвати справжньою сагою, присвяченою місту і людям. «Міста, як і люди, можуть помирати. Достатньо прикласти руку до будівель, і ти відчуєш, як пульсація покидає їх, серце міста зупиняється», – каже про свою книгу письменник. Це історія людини у місті, яке не приймає просто так, про окупований Донецьк та пихатий Київ, до якого переїжджає головна героїня. 

Читайте твори Петра Яценка з задоволенням, а щоб ваші діти не сумували, рекомендуємо купити книги для дітей Сергія Гридіна, які легко можна придбати у будь-якому куточку Києва.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image