/news/vitayemo-zi-starym-novym-rokom/
Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/oleksandr-avramenko/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Олександр Авраменко

Олександр Авраменко

Життєпис

Олександр Авраменко – автор книг, за якими навчається сучасне покоління.

Олександр Миколайович Авраменко – відомий  сучасний український мовознавець, педагог, один з найвідоміших дослідників і популяризаторів української мови, письменник, літературознавець, телеведучий та радіоведучий. Він є автором понад п'ятдесят наукових публікацій, сімдесяти підручників і посібників. Олександр Миколайович бере активну участь в розробці Зовнішнього незалежного оцінювання і з 2005 року є учасником робочої групи з розробки програм ЗНО з української мови та літератури. Також, він є основним упорядником програм Державних підсумкових атестацій для українських шкіл. З 2009 року Олександр Авраменко, що володіє добре поставленим «лекторським» голосом, випускає збірки аудіодиктантів. Олександр Авраменко – автор унікального самовчителя «Українська за 20 уроків».

Книги Олександра Авраменко активно використовуються в школах, ліцеях, гімназіях та інших навчальних закладах. Автор веде короткі відеоуроки на YouTube, де підносить слухачеві цікаві факти з історії української мови, міркує про минуле, сьогодення і майбутнє української літератури та літературної мови. Як не дивно, відео користуються популярністю серед багатьох людей. Ось його цитата: «Працюю для того, щоб зробити українську мову цікавою, модною, сучасною і престижною». Одним із творів Олександра Авраменка є посібник «100 експрес уроків з української мови». Невеличка, але надзвичайно корисна книжка. Вона допоможе Вам освіжити в пам’яті деякі речі, вивчити нові і якісно підготуватися до іспитів.

Він також пише підручники, веде "Експрес-уроки української мови" на 1+1. Характерно, що він може пояснити все коротко, лаконічно, а головне – зрозуміло. Ця книжечка наповнена ілюстраціями, які допомагають краще запам'ятати пройдений матеріал. І, що не менш важливо, – у ній є багато завдань, які теж спрямовані на краще запам'ятовування уроку. Існує думка серед абітурієнтів, що книга підписана Авраменком – запорука успіху на ЗНО! Хай щастить!

Перейдемо до фентезі! Хто як не Ерін Гантер допоможе зазирнути в світ цей цікавий та непередбачуваний світ. Замовити книги Ерін Гантер в Україні можна в затишних магазинах Книгарні Є або в інтернет-магазині.

Сортувати по
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

ТІЛЬКИ ЗАРАЗ!

Тримай -20% на все

Діє до 12:00 17.01.2021

Промокод: YE20

*діє на 99% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 20%