Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/oleksandr-avramenko/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Олександр Авраменко - книги та біографія

Олександр Авраменко

Олександр Авраменко – автор книг, за якими навчається сучасне покоління.

Олександр Миколайович Авраменко – відомий  сучасний український мовознавець, педагог, один з найвідоміших дослідників і популяризаторів української мови, письменник, літературознавець, телеведучий та радіоведучий. Він є автором понад п'ятдесят наукових публікацій, сімдесяти підручників і посібників. Олександр Миколайович бере активну участь в розробці Зовнішнього незалежного оцінювання і з 2005 року є учасником робочої групи з розробки програм ЗНО з української мови та літератури. Також, він є основним упорядником програм Державних підсумкових атестацій для українських шкіл. З 2009 року Олександр Авраменко, що володіє добре поставленим «лекторським» голосом, випускає збірки аудіодиктантів. Олександр Авраменко – автор унікального самовчителя «Українська за 20 уроків».

Книги Олександра Авраменко активно використовуються в школах, ліцеях, гімназіях та інших навчальних закладах. Автор веде короткі відеоуроки на YouTube, де підносить слухачеві цікаві факти з історії української мови, міркує про минуле, сьогодення і майбутнє української літератури та літературної мови. Як не дивно, відео користуються популярністю серед багатьох людей. Ось його цитата: «Працюю для того, щоб зробити українську мову цікавою, модною, сучасною і престижною». Одним із творів Олександра Авраменка є посібник «100 експрес уроків з української мови». Невеличка, але надзвичайно корисна книжка. Вона допоможе Вам освіжити в пам’яті деякі речі, вивчити нові і якісно підготуватися до іспитів.

Він також пише підручники, веде "Експрес-уроки української мови" на 1+1. Характерно, що він може пояснити все коротко, лаконічно, а головне – зрозуміло. Ця книжечка наповнена ілюстраціями, які допомагають краще запам'ятати пройдений матеріал. І, що не менш важливо, – у ній є багато завдань, які теж спрямовані на краще запам'ятовування уроку. Існує думка серед абітурієнтів, що книга підписана Авраменком – запорука успіху на ЗНО! Хай щастить!

Перейдемо до фентезі! Хто як не Ерін Гантер допоможе зазирнути в світ цей цікавий та непередбачуваний світ. Замовити книги Ерін Гантер в Україні можна в затишних магазинах Книгарні Є або в інтернет-магазині.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image