Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/nataliya-chub/?PAGEN_2=5&forgot_password=yes
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Наталія Чуб - книги та біографія

Наталія Чуб

Біографія Наталії Чуб говорить про сучасну письменницю та психолога, автора пригодницьких і захоплюючих енциклопедій і творів для дітей. Всі книги Наталії Чуб виконують подвійне завдання: навчити малюка чомусь новому та розважити цікавою історією. Юний читач, у цих творах, знайде відповіді на найпопулярніші питання, вправи для тренування дрібної моторики, фантазії та пам'яті, а також почерпне перші знання про науку, здоров'я і навіть бізнес.

Казки Наталії Чуб яскраві і захоплюючі книги, які дозволили  навчити своїх дітей чомусь корисному та важливому, тисячам батьків. Читачі про книги Наталії Чуб відзначають, що ці твори дуже подобаються дітям, вони з задоволенням слухають про пригоди героїв, а потім обговорюють їх із батьками. Всі твори письменниці добрі, гарні і повчальні. 

Книги Наталії Чуб варто купити як батькам зовсім маленьких дошкільнят, так і більш самостійних і дорослих школярів. Одна з найвідоміших книг письменниці називається «Азбука дитячого дозвілля». У ній зібрані десятки ідей для організації дитячого свята, сценарії для різних подій та фантазії для цікавого проведення часу з дитиною. Книга «Як знайти час для розвитку своїх дітей» повністю присвячена батькам, у яких ніколи не вистачає часу на власних дітей, між горами справ і важливої роботи. У циклі дитячих розважально-освітніх творів «Азбука», письменниця розповідає про найважливіші людські якості за допомогою веселих персонажів і про те, як вони впливають на життя кожної людини і її оточення.

Галина Манів купити в Києві книги ви можете у магазинах Книгарні Є. Неймовірно цікава трилогія історій про Мулю і Манюню. Всі три книги мають великий формат та хороший шрифт, здатні не тільки зацікавити дітей, а й привчити їх до самостійного читання. Чудові книги для знайомства дітей із географією та культурою різних країн.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту

Тільки зараз!

Подарунок для книголюбів

до -50% на все

Детальніше
Знижки до -50%