Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/monatik/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

MONATIK - книги та біографія

MONATIK

Повне ім'я:Дмитро́ Сергі́йович Мона́тик

Народився:1 квітня 1986 року

MONATIK - це сучасний український співак, телеведучий композитор та саундродюсер, заслужений артист України, волонтер, учасник телешоу «Танцюють всі!» та «Х-Фактор».
Його справжнє ім'я - Дмитро Сергійович Монатик, видатний музикант, а віднедавна - ще й письменник-початківець народився 1 квітня 1986 року у Луцьку, освіту здобув у Міжрегіональній академії управління персоналом за спеціальністю юрист.

Як музикант MONATIK отримав широку популярність завдяки своїм хітам, харизмі та енергійним виступам на сцені. Його музичний стиль поєднує різні жанри, зокрема поп, фанк, соул, електронну й танцювальну музику.

MONATIK відзначається не лише своїм музичним талантом, але й вмінням надихати інших, підтвердженням чого стала дебютна книга MONATIK - «Книга мрій!», видана у 2023 році у вітчизняному видавництві «#книголав». Провідною ідеєю твору стало бажання автора допомогти маленьким читачам усвідомити, наскільки важливо йти за власними мріями не зважаючи на жодні обставини.

Музична діяльність робить автора впізнаваним і популярним серед шанувальників в Україні та за її межами, а відтепер ім’я MONATIK виринатиме й на книжкових поличках та стелажах бібліотек.

Переглянути фрагмент тексту та купити книги MONATIKA ви можете прямо зараз в інтернет-магазині Книгарня «Є».

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image