Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/miroslav-dochinets/?PAGEN_2=5&forgot_password=yes
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Мирослав Дочинець - книги та біографія

Мирослав Дочинець

Дочинець Мирослав – безсумнівно, великий український автор, якого знають і шанують далеко за межами нашої держави. Книги Мирослава Дочинця пронизані щирістю від початку до кінця. Автор пише твори у філософсько-психологічному напрямку, так як це було актуально і буде завжди. Внаслідок швидкого темпу життя, ми часто віддаляємося від самих себе. У поспіхах за примарними цілями, які не рідко бувають зайвими, ми не відчуваємо радості життя, втрачаємо рівновагу та душевний спокій.

Предмети розкоші, марна слава надають нам нових клопот та штовхають у прірву вічних проблем та турбот. Ці та інші ідеї чудово ілюструє письменник у своєму творі «Карби та скарби. Посвіт карпатського світу». Ця книга - набір коротких оповідань про жителів Карпат. Не дивно, що сюжетна лінія розгортається саме в Карпатах - на рідній землі письменника. Як і у всіх горах, в них є чари і своя особлива атмосфера, але в той же час вони не лякають, а навпаки - дуже затишні і навіть якісь домашні. Розповіді абсолютно не пов'язані між собою, але кожна просочена віковою народною мудрістю, читаєш про цих людей і просто бачиш за їх спинами тіні предків.

Просте життя зі своїми нехитрими радощами, але дуже добре і світле, навіває деяку ностальгію. А старі фотографії на сторінках книг допомагають краще зануритися в ту саму атмосферу повсякденного життя в горах, яку автору і без того вдалося добре передати. Творчий доробок книг Дочинця Мирослава Івановича досить не малий і включає в себе такі книги, як «Лад», «Якщо послухати мудреців», «Криничар. Горярин», «Книга надиху» та інші. Сюжети творів Мирослава Дочинця не просто сюжети - це ціле життя. Також в його роботах чітко відстежуться щирість та доброта. Власне, за таке вміння, автора часто номінують в різних номінаціях. Автор дуже гарно вчить нас правильним речам через свою творчість.

Наступна поетеса допоможе вам впоратися із непростою задачею, а саме заохотити дітей до читання. Ім’я цієї авторки Француаза Буше, книги якої можна купити на сайті «Книгарні Є».

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image