Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/megan-devayn/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Меґан Девайн - книги та біографія

Меґан Девайн

Повне ім'я:Megan Devine

Меґан Девайн - сучасна американська письменниця, психотерапевтка та експертка з комунікацій. Своєю місією Меґан вважає допомогу людям, які переживають складні ситуації. У своїх книгах, подкастах та на онлайн-курсах вона допомагає людям опанувати навички, необхідні для подолання горя - від повсякденних втрат до подій, які назавжди змінюють наш світ.

Професійну кар’єру почала у 2001 році, у ті роки Меґан працювала з людьми, які борються з наркозалежністю, пізніше вела приватну практику й працювала з людьми, які зазнали насильства. Її «минуле» життя було досить насиченим: допомагала іншим розібратися у собі, почути власне серце й знайти сенс життя, а потім, у звичайний літній день вона стала свідком загибелі свого коханого. Коли неочікувана смерть увірвалася в її життя, Меґан Девайн залишила практику й більше ніколи не приймала клієнтів. Аби допомогти іншим впоратися з горем й пережити втрату близької людини Меґан написала книгу «Це ОК, якщо ви не ОК. Як пережити горе і втрату», яка була видана у 2017 році.

Друга книга письменниці «How to Carry What Can’t be Fixed, is a journal for grief unlike any other» була видана у 2021 році. Її глибокі знання та досвід у сфері психологічної допомоги людям, які стикаються з втратою та горем, роблять її важливою фігурою в цій галузі. Меґан Девайн написала важливу книгу, яка сприяє здоровому спілкуванню про горе та травму, й буде корисною всім, хто проходить через ці складні періоди у житті.

Погортати книги письменниці та оформити замовлення з доставкою по Україні чи за кордон ви можете в інтернет-магазині Книгарня «Є» на сторінці нижче.

Також запрошуємо завітати у наші офлайн-книгарні вашого міста, цю книгу ви знайдете у розділі «Психологія».


Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image