Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/lyubko-deresh/?PAGEN_2=1&forgot_password=yes
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Любко Дереш - книги та біографія

Любко Дереш

Любко Дереш – автор популярних молодіжних романів. Письменник народився 1984 року у місті Пустомити на Львівщині, закінчив економічний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка за спеціальністю «Облік та аудит». Літературна слава прийшла до автора у 18 років, після публікації першого роману «Культ» у часописі «Четвер» (хоча сам твір з’явився на три роки раніше). Після цього вийшли романи «Поклоніння ящірці», «Архе», «Намір», «Трохи пітьми», «Голова Якова», «Миротворець» та інші.

Персонажами творів Любка Дереша є молоді люди, тинейджери, які переживають період становлення себе, проявляють свій характер у різних ситуаціях, намагаються зрозуміти світ, шукають істину. Підлітки у його романах спілкуються лайкою та сленгом, експериментують із вживанням наркотиків, потрапляють у різні дивні історії. У їхніх вчинках – багато переконливості й реалізму, та разом із тим у романах Любка Дереша присутні елементи містики. Дереш уміє інтригувати, провокувати, ставити запитання, на які не завжди можна знайти однозначні відповіді. За допомогою впізнаваних авторських прийомів та особливої манери викладу письменник створює нову реальність, де вигадане тонко переплітається з дійсним. У своїх романах Дереш плекає власну філософію й міфологію, за якими читачі впізнають почерк автора.

Окремою нішею автора є дитячі книги. Твори письменника у цьому жанрі побачили світ у видавництві «Грані-Т» в серіях «Сучасна дитяча проза» та «Життя видатних дітей». Романи Любка Дереша здобули закордонне визнання: вони перекладені німецькою, польською, італійською, французькою та іншими європейськими мовами.

Романи Дереша входили до довгого та короткого списків конкурсу «Книжка року BBC» їх відзначали українські часописи. Також Любко Дереш став володарем антинагороди «Золота булька-2012», яку вручає видання «Літакцент» – таким чином відзначили роман «Голова Якова».

Любко Дереш активно долучається до суспільних процесів в країні, бере участь в засіданнях інтелектуальних клубів, пропагує здоровий спосіб життя.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image