Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/korneliya-funke/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Корнелія Функе

Життєпис

Корнелія Функе народилася в місті Дорстен 10 грудня 1958 року, яке розташоване в землі Північний Рейн – Вестфалія. Є автором близько 40 дитячих книг, за які вона здобула безліч різноманітних відзнак. Твори Корнелії написані в основному у жанрі фентезі. Її книги перекладені багатьма мовами, у тому числі і українською.

З дитинства Корнелія хотіла бути астронавтом чи пілотом, але все-таки зупинилася на прекрасній професії педагога. Після закінчення гімназії Св. Урсули в Дорстені, Корнелія переїхала до Гамбурга, де вивчала старанно педагогіку в Гамбурзькому університеті. Після закінчення університету три роки була соціальним працівником, мала справу із дітьми-інвалідами. Тоді, коли Корнелія працювала на цій посалі, вона зрозуміла, що історії, які допомагають дітям абстрагуватися від проблемної та сумної реальності важливі, вони поринають у подорож думками у невідомі світи. Паралельно з основною роботою Корнелія вивчає в Гамбурзькому інституті дизайну дитячу ілюстрацію. І саме як ілюстратор розпочинає свою кар’єру у дитячій книзі.

У 1981 році Корнелія одружилася із Рольфом Функе. Незабаром, у них з’явилося двоє чудесних дітей – Анна (1989) та Бен (1994). 2005 року сім’я переїжджає до Лос-Анджелеса.

Читання деяких текстів викликає у письменниці розчарування, тому вона починає писати сама.

Корнелію постійно порівнюють із Джоан Роулінг. Функе є однією із авторів сценаріїв до німецького дитячого телесеріалу “Сім каменів”, який виходить з 1988 року.

Роман «Король злодіїв» отримав дві популярні американські відзнаки в галузі дитячої літератури у категорії «Краща дитяча книга року», а журнал Guardian розмістив роман на перше місце свого хіт-параду дитячої літератури.

Міжнародна популярність до Корнелії завітала 2002 року, коли в США надрукували переклад її роману “Володар над злодіями”, написаний 2000 року.

Найвідоміший та найвизначніший роман “Чорнильне серце”, вийшов у світ 2003 року, а в 2006 та 2008 роках – з’явилося його продовження “Чорнильна кров” та “Чорнильна смерть”.

Сортувати по
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

ТІЛЬКИ ЗАРАЗ!

Знижка -30% майже на ВСЕ

Діє до 9:00 22.04.2021

Промокод: BOOK-30

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 30%