Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/korneliya-funke/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Корнелія Функе - книги та біографія

Корнелія Функе

Корнелія Функе народилася в місті Дорстен 10 грудня 1958 року, яке розташоване в землі Північний Рейн – Вестфалія. Є автором близько 40 дитячих книг, за які вона здобула безліч різноманітних відзнак. Твори Корнелії написані в основному у жанрі фентезі. Її книги перекладені багатьма мовами, у тому числі і українською.

З дитинства Корнелія хотіла бути астронавтом чи пілотом, але все-таки зупинилася на прекрасній професії педагога. Після закінчення гімназії Св. Урсули в Дорстені, Корнелія переїхала до Гамбурга, де вивчала старанно педагогіку в Гамбурзькому університеті. Після закінчення університету три роки була соціальним працівником, мала справу із дітьми-інвалідами. Тоді, коли Корнелія працювала на цій посалі, вона зрозуміла, що історії, які допомагають дітям абстрагуватися від проблемної та сумної реальності важливі, вони поринають у подорож думками у невідомі світи. Паралельно з основною роботою Корнелія вивчає в Гамбурзькому інституті дизайну дитячу ілюстрацію. І саме як ілюстратор розпочинає свою кар’єру у дитячій книзі.

У 1981 році Корнелія одружилася із Рольфом Функе. Незабаром, у них з’явилося двоє чудесних дітей – Анна (1989) та Бен (1994). 2005 року сім’я переїжджає до Лос-Анджелеса.

Читання деяких текстів викликає у письменниці розчарування, тому вона починає писати сама.

Корнелію постійно порівнюють із Джоан Роулінг. Функе є однією із авторів сценаріїв до німецького дитячого телесеріалу “Сім каменів”, який виходить з 1988 року.

Роман «Король злодіїв» отримав дві популярні американські відзнаки в галузі дитячої літератури у категорії «Краща дитяча книга року», а журнал Guardian розмістив роман на перше місце свого хіт-параду дитячої літератури.

Міжнародна популярність до Корнелії завітала 2002 року, коли в США надрукували переклад її роману “Володар над злодіями”, написаний 2000 року.

Найвідоміший та найвизначніший роман “Чорнильне серце”, вийшов у світ 2003 року, а в 2006 та 2008 роках – з’явилося його продовження “Чорнильна кров” та “Чорнильна смерть”.

Сортувати по
Лабіринт Фавна
-2%
Лабіринт Фавна
Ґільєрмо дель Торо
200 грн
196 грн
Сортувати по