Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/garyk-korohodskyj/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Гарик Корогодский - книги та біографія

Гарик Корогодский

Гарік Когородський – український бізнесмен та письменник, за національністю етнічний єврей, який народився у 1960 році в Києві. Дитинство минуло хоч і в бідності, але у люблячій сім’ї. Ще у шкільні роки майбутній бізнесмен грав в карти та займався спекуляцією. У Києві в той час була дуже мала «єврейська квота» для вступу до вищих навчальних закладів, тому Гарік Когородський поїхав навчатися до Московського інституту інженерів залізничного транспорту за спеціальністю «Електрифікація залізничного транспорту». Більше 10 років він жив там, а потім повернувся до Києва із заробленим капіталом та почав будувати бізнес в Україні. У 2000 році разом зі своїми друзями-партнерами відкрив торговельний центр «Акваріум», а у 2001 розташований під майданом Незалежності торговельний центр «Глобус». Та все ж найбільшим проектом Гаріка Когородського та його партнерів став торгово-розважальний центр «Dream Town» у Києві.

Бізнесмен на сьогодні написав три книги: дві частини «Как потратить миллион, которого нет», а також «У нас был секс». Перші дві збірки оповідань про дитинство та юність автора, зокрема про маленького єврейського хлопчика у простій єврейській родині. В другій частині читач дорослішає разом із героєм – хоча й суми з шістьма нулями досі немає, пригоди стають гострішими та серйознішими. Це книга про бабусин нюх на наречених, мамині тривоги, перші «чоловічі» розмови із татом та загалом про все, що тоді ставалося вперше: зйомну квартиру, міліцію, ковток свободи, наречену. Книга «У нас был секс» зовсім інша. По-перше, разом із Гаріком Когородським її писала редакторка одного зі столичних видань Наталія Влащенко. По-друге, в ній автори розмірковували на тему кохання та стосунків у формі листування між собою. По-третє, книга має позначку 18+.

Що ще цікавого можна сказати про Гаріка Когородського? Щодо успіхів у бізнесі, то він багаторазово продовжує входити до українського ТОП-100 Forbes, разом з партнерами його називають кращими рантьє України багато років поспіль, а також він є ідеологом та засновником програми Generation.ua. Це курс MBA: Public Administration, який ставить собі за мету створити та навчити нове покоління держслужбовців найвищого рангу. Чемпіон світу у грі в преферанс. Має ізраїльське та російське громадянство, і хоча останнє змінив би на українське – тоді потрібно буде відмовитися від першого, а цим він не може пожертвувати.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image