Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/eliza-purichelli-guerra/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Еліза Пурічеллі-Гуерра - книги та біографія

Еліза Пурічеллі-Гуерра

Повне ім'я:Elisa Puricelli Guerra

Еліза Пурічеллі-Гуерра - сучасна італійська письменниця та перекладачка з Мілану. Еліза народилася у 1970 році, вивчаючи середньовічну історію в Міланському університеті зрозуміла, що хоче створювати літературу для малечі, чим й займається дотепер. Наразі мешкає у Лондоні, продовжує тішити своїх читачів якісною та цікавою літературою, а паралельно займається перекладами творів інших письменників.

Бібліографія Елізи Пурічеллі-Гуерри багата на декілька самостійних романів та декілька літературних серій, найвідоміші з яких:

  • «Паперові серця» (Cuori di carta);
  • «Minerva mint»;
  • «Corazón negroa»;
  • «Un divano per dodic»;
  • «Domitilla Dramma» та інші.

Книги Елізи Пурчеллі-Гуерри здобули популярність серед дітей та батьків, багато її книг були перекладені іноземними мовами, зокрема у 2023 році українською була перекладена та видана книга «Паперові серця» - це підліткове фентезі про загадкові стосунки головних героїв у школі серед лісу, в якій навчаються діти, які перенесли психотравму.

Письменниця відома своїми книгами різних жанрів - від пригодницької літератури до фентезі та сучасної прози. Вона створила багато цікавих історій, які сприяють розвитку читацьких навичок та уяви дітей, надихають підлітків на читання та відкриття нових світів через художні твори.

Замовити книги Елізи Пурічеллі-Гуерри ви можете прямо зараз на сторінці нижче, інтернет-магазин Книгарня «Є» пропонує кращі ціни та зручну доставку для кожного клієнта.
Знайти книги авторки можна і в офлайн-книгарнях нашої мережі по всій Україні.

Сортувати по
Паперові серця
-40%
Паперові серця
Еліза Пурічеллі-Гуерра
322 грн
193 грн
Купити
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image