Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/eleonor-porter/?PAGEN_2=1&forgot_password=yes
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Елеонор Портер - книги та біографія

Елеонор Портер

Книги Елеонор Портер — це всесвітньовідомі романи та оповідання для дітей, серед яких —  незабутня «Полліанна».

Біографія Елеонор Портер розпочинається 19 грудня 1868 року в місті Літлтон, штат Нью-Гемпшир. Її батьки належали до родини перших переселенців до Америки. У дитинстві майбутня письменниця була хворобливою, однак це не завадило їй стати випускницею Консерваторії Нової Англії, що є найстарішим музичним навчальним закладом США. Цікавим фактом про Елеонор Портер є те, що її виховували в суворій пуританській родині, а ще дівчинка змалку співала в церковному хорі.

Елеонор Портер була одружена з Джоном Лайманом Портером. На подальшому житті письменниці помітно позначилося те, що вона не могла мати дітей. Саме література та написання творів про дітей стало її справжньою розрадою.

Її літературна кар’єра розпочалася з публікації оповідань у журналах та газетах. У 1907 році світ побачила її перша повість «Проти течії», а в 1913 році Портер опублікувала роман «Полліанна», на який чекав блискавичний успіх: книжка відразу ж стала бестселером, права на екранізацію були продані за величезну суму, а захоплені читачі завалювали письменницю сотнями листів, у яких просили написати продовження. Власне так і з’явився на світ 1915 року її наступний роман «Поліанна виростає». Це історія, знайома нам із дитинства й обов’язкова до прочитання кожному, оповідає про веселу, життєрадісну та сповнену віри в майбутнє дівчинку, що надихає бути самим собою та вірити в краще, попри всі негаразди.

Літературна діяльність Елеонор Портер загалом включає 14 романів та 4 томи оповідань, які були створені за досить невеликий проміжок часу.

У 1920 році життя цієї непересічної американської дитячої письменниці обірвалося.

Ще одними творами, які обов’язково має прочитати кожна дитина, можна назвати оповідання української письменниці Зірки Мензатюк.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image