Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/edit-nesbit/?PAGEN_2=1&forgot_password=yes
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Едіт Несбіт - книги та біографія

Едіт Несбіт

Едіт Несбіт всесвітньо відома британська письменниця, автор понад 60 романів для дітей та підлітків. Кожна її книга ставала надзвичайно популярною. Книги Едіт Несбіт сьогодні входять до золотого фонду світової дитячої літератури. Майбутня відома письменниця народилася в далекому 1858 році в графстві Суррей, Англія. Вийшовши заміж в 1880 році, Едіт почала писати, щоб підтримати свою велику сім'ю. Її історії стали дуже популярними. Саме "Діти залізниці", написані в 1906 році стали так палко улюбленими серед дітей і дорослих усього світу. Замовити книгу Едіт Несбіт можна на сайті «Книгарні Є».

Роман розповідає про пригоди трьох дітей, що жили на початку 20 століття в маленькому англійському містечку разом зі своєю мамою, в будиночку з трьома трубами, який стояв акуратно до залізниці і кожен день можна було чути звуки поїзда і бачити пар, що огортає потяг, немов, справжній дракон. Так ось, цій чудової сім'ї довелося покинути свою багату віллу в Лондоні, відмовитися від усіх мислимих зручностей і переїхати в глибинку. Неприємність сталася з їхнім батьком, але мама і діти не втрачають надію і живуть, в очікуванні, завжди з відкритим і добрим серцем, допомагаючи оточуючим їх людям, поспішають допомогти кожному, хто цього потребує, будь то дитина, літня людина або ситуація, де потрібна рішучість та відвага. На диво добра, зворушлива, по-справжньому дитяча історія. Читайте і насолоджуйтеся. 

Від дитячої літератури до іншої дитячої літератури. Від однієї талановитої письменниці до іншої. Не вірите? Що ж, тоді замовляйте книги Ізабель Абеді на сайті «Книгарні Є» і неодмінно в цьому переконаєтеся.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image