Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/dejl-karnehi/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Дейл Карнегі

Дейл Карнегі

Життєпис

Дейл Карнегі – американський письменник та лектор, а також розробник відомих курсів із самовдосконалення, публічних виступів, корпоративних тренінгів та продажів, який народився 1888 року у Мервілі (Міссурі) у бідній сім’ї фермерів. Коли майбутньому письменнику виповнилося 16 років, сім’я переїхала до Воренсбургу, де той відвідував безкоштовний педагогічний коледж навіть попри те, що йому було потрібно прокидатися о 4 ранку, щоб доїти батьківських корів. Кинувши коледж через те, що не здав екзамен з латини, хлопець почав працювати. Назбиравши 500 доларів (зараз $ 12900), він поїхав навчатися до Американської академії драматичних мистецтв, але не здобув визнання як актор. Водночас йому прийшла ідея навчати публічних виступів і на той час це була «ідея на мільйон», адже тоді американці надзвичайно бажали мати більше впевненості в собі.

Першу книгу він написав разом із Джозефом Езенвайзом у 1915 році, яка мала назву «Мистецтво публічних виступів». Перша самостійна книга була випущена у 1926 під назвою «Публічний виступ: практичний курс для бізнесмена», але найбільшу популярність Дейл Карнегі отримав після публікації «Як здобувати друзів та впливати на людей» (1936), яка за кілька місяців мала аж 17 додаткових накладів. До моменту смерті Дейла Карнегі було продано п’ять мільйонів примірників 31 мовою, а також університет Дейла Карнегі мав 450 000 випускників. Останньою книгою, написаною безпосередньо лектором, була «Як подолати неспокій та почати жити» (1948). Загалом він написав 12 книг, дві з яких були оформлені його дружиною на основі записів та нотаток чоловіка.

Цікаво, що в 1922 році письменник змінив написання свого прізвища з «Carnagey» на «Carnegie» і швидше за все він зробив це у маркетингових цілях. В той час надзвичайно відомим був підприємець мільйонер Ендрю Карнегі, якого автор часто згадував у своїх книгах. Інститут Дейла Карнегі був заснований у 1912 році і зараз репрезентований у 90 країнах, а його випускниками стали вісім мільйонів людей. Теорії лектора були дуже популярними та допомогли багатьом – Дейл Карнегі навіть вів власну колонку в одній із Нью-Йоркських газет, де давав відповіді на запитання читачів. За офіційною версією письменник помер від лімфоми у 1955 році, але після книги «Як втратити друзів та віддаляти людей» Ірвінга Треслера з’явилися чутки, що він закінчив життя самогубством.

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

Знижки до -70% мало?

Тримай додаткові 7%

Промокод діє
тільки сьогодні

Промокод: YE7
Отримай додаткові -7%