Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/charlz-dikkens/?PAGEN_2=2&forgot_password=yes
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Чарлз Діккенс

Чарлз Діккенс

Життєпис

Чарльз Діккенс — англійський письменник, який є класиком світової літератури та найзнаменитішим письменником 19 ст.

Народився майбутній письменник у Портсмуті 7 лютого 1812 року. Його батько був військовим і в 1817 році його переводять до Лондона куди він і переїжджає зі своєю сім’єю. У 1824 році його батька була посаджено у боргову в’язницю і вся сім’я Діккенсів була змушена працювати, щоб допомогти батькові вибратися з в'язниці. Чарльз влаштувався на фабрику з виготовлення гуталіну й працював там, аж до 1828 року. У 1830 Чарльз Діккенс починає працювати репортером. Тоді він і зрозумів, що література — є для нього найголовнішим у житті. Його оповідання друкувалися в журналах й газетах, як Лондона так і за його межами. Але справжня слава до нього прийшла у 1838 році після публікації роману «Пригоди Олівера Твіста» — історія про сироту, який жив в нетрях Лондона. На своєму шляху хлопчик зустрічає ницість і благородство, людей злочинних і добропорядних. Жорстока доля відступає перед його щирим прагненням до чесного життя.

У 1843 році Діккенс відвідує Америку, де зустрічається з тогочасним президентом США читає ряд лекцій по літературі та авторському праву. Під враженням від подорожі до Сполучених Штатів він пише роман «Мартін Чезлвит».

У 1849 році Діккенс пише роман «Девід Коперфільд» у якому він висловлює свій протест проти капіталістичної Англії. Усі критики говорять, про те, що це його найкращий роман.

Після цього Діккенс багато переїздить з місця на місце, але невтомно продовжу писати. У своїх пізніх роботах він все частіше висміював та протестував проти капіталізму з його ідеєю промислового прогресу. Діккенс був двічі одружений і був батьком десятьох дітей.

9 червня 1870 року у віці 58 років Діккенс, виснажений колосальною роботою, безладним життям і безліччю неприємностей, помер від інсульту в своєму будинку, що знаходиться в селі Гаєм.

Українською мовою ви знайдете усі найпопулярніші твори, автори, а саме такі, як: «Посмертні записки Піквікського клубу», «Пригоди Олівера Твіста», «Пригоди Ніколаса Ніклбі», «Різдвяна пісня в прозі, або різдвяне оповідання з привидами», «Девід Коперфільд», «Холодний дім», «Важкі часи», «Крихітка Дорріт», «Великі сподівання», «Наш спільний друг» та багато інших.

Не дивлячись на те, що творчість Діккенса відносять до вершин реалізму, але в його романах багато сентиментальних і навіть казкових речей.

Усі великі видавництва України перекладають і видають твори літературного генія — Чарльза Діккенса.

Сортувати по
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

ДОДАТКОВІ ЗНИЖКИ!

-18% -19% -20%🔥🔥🔥

Умови використання
Додаткова знижка