Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/ayres-e-dzhin/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Айрес Е. Джин - книги та біографія

Айрес Е. Джин

Повне ім'я:Аnna Jean Ayres

Айрес Е. Джин (Аnna Jean Ayres) - американська ерготерапевтка, науковиця та письменниця, яка зробила великий внесок у розвиток теорії сенсорної інтеграції. Народилася 18 січня 1920 року в місті Вісалія, Каліфорнія. Здобувши освіту в галузі ерготерапії в Університеті Південної Каліфорнії, вона присвятила своє життя дослідженням та лікуванню дітей з порушеннями сенсорної інтеграції.

Анна розробила концепцію, яка пояснює, як мозок обробляє інформацію, отриману через різні сенсорні системи: зір, слух, дотик, рівновагу тощо. Її дослідження показали, що багато дітей з порушеннями навчання, поведінковими проблемами та іншими розладами мають проблеми з сенсорною обробкою. Айрес розробила терапевтичні методи, які допомагають таким дітям поліпшити свою здатність до навчання та адаптації у світі.

Книги Айрес Е. Джин - це дві опубліковані науково-популярні праці та понад тридцять статей, найвідоміші з яких «Love, Jean: Inspiration for Families Living With Dysfunction of Sensory Integration» та «Дитина і сенсорна інтеграція. Розуміння прихованих проблем розвитку», саме ця книга стала основоположною працею в цілій галузі та використовується професіоналами у всьому світу.

Науковиця та письменниця Айрес Е. Джин не лише здійснила значний вплив на галузь ерготерапії, але й надихнула декілька поколінь терапевтів, педагогів та батьків. Її інноваційні ідеї та методи продовжують допомагати дітям по всьому світу краще розуміти себе та свої можливості.

Переглянути та купити книги Айрес Е. Джин ви можете на сторінці нижче, або в офлайн-книгарнях нашої мережі.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image