Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/artem-chekh/?PAGEN_2=1&forgot_password=yes
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Артем Чех - книги та біографія

Артем Чех

Справжнє ім’я письменника – Артем Олександрович Чередник. Є доволі відомим українським автором.

Артем народився 13 червня 1985 року у місті Черкаси, де і пройшло його дитинство. Паралельно із навчанням у середній школі ходив ще й на навчання у музичну школу по класу фортепіано, гітари та сопілки, яку закінчив у 1999 році. Також відвідував заняття із вокалу та займався хореографією. Вісім років грав у театрі. Улюбленою справою Артема у школі було читання. Спочатку він надавав перевагу таким письменникам як Нестайко та Трублаїні, потім Набокову, Достоєвському, Чехову та Кундері.

Після закінчення середньої школи 2002 року, переїхав до Києва, де вступив до Державної Академії Керівних Кадрів Культури і Мистецтв України на спеціальність «соціологія». Артем Чех не працював за фахом жодного дня, але натомість він мав безцінний досвід роботи актором Черкаського драматичного театру, продавцем, промоутером, охоронцем, копірайтером, художником модел-мейкінґ департаменту і солдатом ЗСУ.

Став переможцем другого конкурсу від видавництва «Фоліо» у 2007 році «Міський молодіжний роман». Артем Чех одружений із українською письменницею Іриною Цілик. У 2010 році доля подарувала подружжю маленького синочка, якого Артем з Іриною назвали Андрієм.

З травня 2015 по липень 2016 року письменник вирушає захищати власну батьківщину, тому стає солдатом Збройних Сил України. До цього Артем Чередник часу зі зброєю не був знайомий, але коли його мобілізували, пішов до війська захищати Україну, змінивши перо на автомат.

З 12 років Артем проявляє свій творчий талант у написанні віршів, тому як і будь-який поет-початківець мріяв про визнання та славу. Але з віршами справи йшли не дуже добре, тому майбутній письменник вирішив спробувати писати прозу. До ряду письменників Артем чех потрапив випадково. Коли він написав перший роман, його друг, без відома власника твору, відправив рукопис на конкурс. Цей твір автор писав лише для себе, в якому він виписав шматок зі свого власного життя, де досхочу познущався із життів своїх друзів, знайомих та рідних.

Кожен твір автора має свою індивідуальність та багатогранність і ні в якому разі не схожий на інші творчі доробки письменника. Кожен його літературний шедевр є ніби експериментом, в якому присутній індивідуальний світ, а також вміщені різноманітні жанри літератури, небезпечні та ризиковані сюжети.

Артем Олександрович Чередник є автором семи книг прози: «Анатомічний Атлас» (2008), «Пластик» (2008), «Киня» (2007), «Doc 1» (2009), «Сині двері зліва» (2009),«Цього ви не знайдете в Яндексі» (2007), «Точка нуль» (2017). Також брав участь у створенні чотирьох видань нон-фікшен, до яких був причетний як упорядник, автор та співавтор.


Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image