Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/andriy-sodomora/?PAGEN_2=1&forgot_password=yes
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Андрій Содомора - книги та біографія

Андрій Содомора

Андрій Содомора - український письменник, перекладач, науковець. Народився 1937 року на Львівщині. Закінчив Львівський національний університет ім. І. Франка, де здобув науковий ступінь кандидата філологічних наук і наразі працює професором кафедри класичної філології. Найвизначніший перекладач античних творів української сучасності, а цією справою він займається понад півстоліття. Зі сторінок перекладів з латинської і давньогрецької до нас промовляє його голосом Горацій, Вергілій, Сенека і Овідій.

Андрій Содомора є членом Національної спілки письменників України, лауреатом премій імені Григорія Кочура, імені М. Рильського, також отримав обласну премію імені М. Возняка та літературну Нагороду Антоновичів.  

Перша прозова книжка «Наодинці зі словом» вийшла у видавництві «Літопис» в 1999 році і отримала гарні відгуки читачів. Перша поетична збірка «Пригорща хвилин» вийшла у видавництві «Срібне слово» в 2007 році. Поезію автор почав писати значно пізніше, аніж прозу, розуміючи вагу жанру і відповідальність. 

В 2012 році з'явилася книга вибраних творів Андрія Содомори «Поезія. Проза» - підсумок тридцятирічної праці, що містить поезію та прозу.

Андрія Содомора часто називають римським аристократом, що зацікавлено спостерігає за життям і передає настрій, що немов подих вітру, який важко зловити. Але автору вдається за допомогою слова викликати посмішку або сльози речей. Він є втіленням живої античності, яка подарувала світу оригінальну творчість. Його праці вміщують багато роздумів, де у центрі уваги - слово і переклад. З широких творчих обріїв автора і навіть повсякденних речей виникає думка і ось з натхнення складається щось прозаїчне, поетичне, ліричне. Книги Андрія Содомори можна купити в магазинах "Книгарня Є".

Вірші Ігоря Астапенка оцінять ті, хто захоплюється письменницькою майстерністю, працює з текстом сам та любить шукати в літературі щось нове, яскраве та неординарне.


Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image