Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/andriy-sheptitskiy/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Андрій Шептицький - книги та біографія

Андрій Шептицький

Книги Андрія Шептицького стали посланням справжньої любові та віри до ближнього. 

Андрій Шептицький (повне ім'я – Роман Марія Александр Шептицький) народився 1865 року в селі Прилбичі на Львівщині у графській родині. Він був українським релігійним діячем, меценатом і настоятелем Української греко-католицької церкви в 1900-1944 роках. Першу освіту Шептицький здобув вдома. У 1879 році почав вчитися в гімназії Святої Анни в Кракові. 1 жовтня 1883 року розпочав військову службу, але через стан здоров'я змушений був її залишити. В 1887 році отримав ступінь доктора права в Кракові, того ж року прийняв чернецтво з ім'ям Андрій. Навчався в єзуїтській семінарії, де отримав ступінь доктора теології, а в січні 1901 року став митрополитом Галицьким. Андрій Шептицький значно перебудував греко-католицьку церкву не тільки в Україні, а й за кордоном.

Митрополит закликав духовенство не втручатися в політичні справи і сам дотримувався такої позиції. Андрій Шептицький підтримував тему просвітництва та діяльність товариств, які цьому сприяли. Також займався спонсорством, будував дитячі будинки, створював інститути. 

У відомій біографії «Митрополит Андрей Шептицький і принцип «позитивної суми», автором якої є Мирослав Маринович, ведеться аналіз спадщини Андрія Шептицького та його методологічного принципу, коли від співпраці виграють та отримують користь абсолютно всі. 

В своїх творах Андрій Шептицький вважає, що в основі проблем на всіх життєвих рівнях лежить проблема людського духу, і тут складно не погодитись. У серії «Пастирські послання митрополита Андрея Шептицького» опубліковані послання, що оцінювали складні церковні та історично-суспільні події. Його 81 історично-богословська праця була видана у чотирьох томах і містила ті документи, які раніше не видавались.

Трилогія Юрія Щербака дає своє парадоксальне і пророче бачення того, що може статися з Україною в майбутньому.

Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image