Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Звіт учасників Фестивалю української літератури в Інсбруку (Київ)

Дата події: 01.11.2013 18:30

Книгарня «Є» та ГО «Книжковий простір» запрошують на звіт учасників Фестивалю української літератури в Інсбруку, що відбудеться 1 листопада.

Початок – о 18:30

Учасники:
письменники Андрій КУРКОВ, Марія МАТІОС, Любко ДЕРЕШ; менеджер програм і проектів фонду Ріната Ахметова «Розвиток України» Наталя ЦЕРКЛЕВИЧ; голова правління громадської організації «Книжковий простір» Микола КРАВЧЕНКО.

17-19 жовтня 2013 р в м. Інсбруку (Австрія) відбувся перший український літературний Фестиваль, співорганізаторами якого виступили Громадська організація «Книжковий простір» (Київ, http://book-space.net/) за підтримки програми «Динамічна культура» Фонду Ріната Ахметова «Розвиток України» (http://www.fdu.org.ua/ua/) та австрійське видавництво «Хаймон Ферлаг» (Haymon Verlag, http://www.haymonverlag.at) за підтримки «Будинку Літератури на річці Ін» (Literaturhaus am Inn) та Інститут славістики Університету Інсбрука (Universität Innsbruck/Institut für Slawistik). Інформаційну підтримку Фестивалю надало Посольство України в Австрії.
Фестиваль проведено в рамках реалізації громадського Проекту «Більше країн – більше книжок» (http://www.uabooks.org/), спрямованого на підтримку та популяризацію сучасної української літератури за кордоном.

Письменники-учасники Фестивалю мали насичену програму не лише в Інсбруку. Протягом двох тижнів (11-24 жовтня) вони провели низку зустрічей з читачами в різних містах Німеччини та Австрії, зокрема у Франкфурті, Мюнхені, Берліні, Відні, Граці.

Учасники прес-конференції розкажуть: про сприйняття української літератури в Австрії; про теми, які піднімали читачі в своїх запитаннях під час дискусій; про перспективи перекладів українських письменників; про те, чи реально зацікавити європейського читача не тільки сучасною, але й класичною українською літературою; про результати Фестивалю для австрійських партнерів; про плани проведення нових заходів за кордоном.

***

Адреса книгарні «Є»:
м. Київ, вул. Лисенка, 3.
ст.м. «Золоті ворота».

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень»

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»