Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Зустріч з творцями серії «Приватна колекція» (Львів)

Дата події: 16.02.2011 18:00

Книгарня “Є” та Літературна агенція «Піраміда» запрошують Вас на зустріч з авторами, художниками, дизайнером та упорядником книжкової серії «Приватна колекція», яка відбудеться 16 лютого.

Початок – о 18.00.

Участь у заході візьмуть: Василь Ґабор, Роман Іваничук, Галина Пагутяк, Андрій Содомора, Петро Яценко, Андрій Кісь, Володимир та Людмила Лобода, Олег Лишега та інші.

Щороку видання з цієї книжкової серії викликають резонанс на Форумі видавців у Львові, стають переможцями різноманітних книжкових конкурсів. 24 грудня у столичному експоцентрі «Спортивний», під час ярмарку «Медвін: Книжковий Миколай», відбулася офіційна церемонія нагородження лауреатів XІІ Всеукраїнського рейтинґу «Книжка року — 2010», і вже третій рік поспіль у номінації «Краща книжкова серія року» перемогла серія «Приватна колекція» Василя Ґабора.

«Для нас кожна книга – щось особливе. Й оформлення, і тексти – все повинно бути співзвучне, у дуже доброму смаку», — наголошує Василь Ґабор.

Довідкова інформація:

У серії «Приватна колекція», автором та упорядником якої є Василь Ґабор, побачили світ відомі антології «Приватна колекція: Вибрана українська проза та есеїстика кінця ХХ століття», «Незнайома. Антологія української «жіночої» прози та есеїстики другої пол. ХХ — поч. ХХI ст.», «Дванадцятка. Наймолодша львівська літературна богема 30-х років ХХ ст.: Антологія урбаністичної прози», «Бу-Ба-Бу (Юрій Андрухович, Олександр Ірванець, Віктор Неборак): Вибрані твори: Поезія, проза, есеїстка» та один з авторів ідеї та концепції видання книги Андрія Содомори, Маркіяна Домбровського та Андрія Кіся «Anno Domini. Року Божого: Латинські написи Львова», «Українські літературні школи та групи 60–90-х рр. ХХ століття», «Аз, два, три... Дванадцять — лист у пляшці: Антологія Авторського Зарубіжжя», а також безліч книг відомих українських письменників, переклади світових класиків та дитячих книг у серії «Приватна колекція для дітей».

***
Адреса книгарні «Є»:
просп. Свободи, 7.

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»