Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Зустріч з творчою майстернею «Аґрафка». Презентація книжки «Зірки і макові зернята» (Івано-Франківськ)

Дата події: 30.04.2014 18:00

Книгарня «Є» та «Видавництво Старого Лева» запрошують на презентацію книжки «Зірки і макові зернятка» від творчої майстерні «Аґрафка», що відбудеться 30 березня.

Початок – о 18:00.

У середу 30 квітня Романа Романишин та Андрій Лесів (Творча майстерня «Аґрафка») представлять свою книжку «Зірки і макові зернята». Презентація відбудеться у Книгарні «Є» о 18:00. «Аґрафка» розповість про світові тенденції у книговиданні, про зірки та про макові зернята, творчу кухню, дорослі і дитячі проекти. А головне – про унікальну для України нагороду, що її здобула ця книжка.

«Зірки і макові зернята», що вийшли у «Видавництві Старого Лева», стали справжньою світовою зіркою. На всесвітньо відомому ярмарку дитячої книжки BOLOGNA CHILDREN'S BOOK FAIR книжка здобула відзнаку у номінації Opera Prima: mention конкурсу Bologna Ragazzi Award 2014. Ця премія присуджується за видатні досягнення, дослідження та реалізацію інноваційної видавничої продукції. Це вперше за 51 рік існування Болонського ярмарку українська дитяча книжка здобула нагороду.

«Зірки і макові зернята» — історія про один день із життя дівчинки Дори, доньки відомих математиків, — розповідають Романа Романишин та Андрій Лесів. — Вона має розвинену уяву, багатий образами внутрішній світ. Із дитинства її оточували математичні формули та числа, і крізь таку цікаву гуманітарно-математичну призму Дора сприймає своє щоденне оточення. Вона любить усе рахувати — листочки в парку, макові зернята, ґудзики на пальтах людей, літери в татовій газеті, всіх звірів на світі, навіть ламантинів, тапірів та качконосів... Важким випробуванням стає для неї намагання полічити зірки на небі, й тут їй допомагає порадою мама: будь-яке складне завдання в житті слід починати з простого, йдучи до мети маленькими кроками. Дора — це своєрідний збірний образ нас обох з дитинства, з цікавістю до маленьких дрібничок, до зірок, до систематизування й фантазування водночас».

У доробку «Аґрафки» низка чудових книжечок для дітей і дорослих, які отримали найвищі нагороди України та світу. Лише у «Видавництві Старого Лева» в оформленні Романи та Андрія вийшли «П’ятикнижжя» Грицька Чубая, яке отримало Гран-прі Форуму видавців, «13 різдвяних історій», «Гронінгенський рукопис» Ірини Старовойт. Незабаром вийде наступна після «Зірок і макових зернят» авторська книжка «Аґрафки» для дітей – «Антоміми».

Учасники презентації:
Романа Романишин — Творча майстерня «Аґрафка»
Андрій Лесів — Творча майстерня «Аґрафка»
Модератор: Оксана Зьобро – представник «Видавництва Старого Лева»

***

Адреса Книгарні «Є»:
вул. Незалежності, 31,
2-ий поверх.
Вхід вільний.

Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень»

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»