Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Зустріч з резидентами літнього покликання «Станіславського феномену» Катериною Гладкою та Олександром Кобою (Івано-Франківськ)

Дата події: 19.07.2016 18:00

19 липня Книгарня «Є» запрошує зустрітися з молодими літераторами, гостями літнього покликання резиденції «Станіславський феномен» Катериною Гладкою та Олексієм Кобою. Початок – о 18:00.

ГО «АРТ-лабораторія «КОРАЛЛІ» та літературна агенція «Discursus» провели конкурс на участь в Резиденції для молодих україномовних письменників «Станіславський феномен – 2016». За рішенням журі у складі Тараса Прохаська, Володимира Єшкілєва, Галини Петросаняк, Василя Карп'юка та Віталія Чупака, липневими гостями резиденції стали Олександр Коба з Полтави та Катерина Гладка з Києва.

 

Олександр Коба у своїй заявці на участь в резиденції зазначив, що пише з дитинства, проте «серйозно» працює над текстом років зо п`ять.

Два роки тому відклав усі твори, над якими працював і з того часу пише книгу, яка розповідає історії абсолютно різних людей через портсигар, що мандрує з кишені до кишені з часів першої світової до сьогодення. Крім прози і поезії, рік тому почав пробувати себе у документалістиці. В цьому році відзняв перший авторський фільм.

Історик за освітою. За місяць до випуску з ВУЗу віддав дописану магістерську роботу і пішов добровольцем у АТО. Воював у Пісках у складі добровольчого полку «Дніпро-1».

До війни займався просвітницькими проектами. У зв`язку з погіршенням здоров`я після другого поранення в 2016 повернувся до цивільного життя.

 

Катерина Гладка, народилася в Києві. Закінчила спочатку бакалаврат Інституту журналістики КНУ Шевченка, згодом магістратуру Українського Католицького Університету за спеціальністю журналістики.

Журналістка, блогерка, співавторка кількох видавничих проектів, поетка.

Цікавиться відеопортретистикою, нон-фікшн, поєднаннями різних видів мистецтва, міжкультурними процесами в різних країнах світу. Об'їхала 31 країну, аби краще познайомитися з історіями людей і місць в світі.

Живе і працює в Києві. В даний момент працює в англомовній редакції телеканалу ГФ Перший.

Адреса книгарні «Є»:

вул. Незалежності, 31,

3-й поверх.

Тел.: (094) 928-31-41

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»