Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Зустріч з письменником і композитором Борисом Севастьяновим (Харків, Сумська)

Дата події: 12.10.2017 18:30

Книгарня «Є» запрошує на зустріч з автором книги «Монах» Борисом Севастьяновим, що відбудеться 12 жовтня. Початок – о 18.30.

Повість «Мoнах» – це історія про сучасного представника «загубленого покоління», бійця-добровольця, який повернувшись з АТО, намагається призвичаїтись до мирного життя в Харкові. Але виявляється, що навколишній світ змінився. Змінилося рідне місто, змінилися люди, змінилися друзі. Та й постійні спогади про війну не дають спокою.
«Мoнах» – книга про біль і самотність, про неприкрашену правду війни, про пошуки сенсів, про дружбу, життя і втрати. Автор піднімає у повісті складні питання, пов’язані з подальшим шляхом України на тлі війни. Питання політичного і морального вибору, які має задати собі кожен свідомий член суспільства. Автор ілюстрацій до книги – відомий художник Гамлет Зіньківський.

Борис Севастьянов – харківський композитор, аранжувальник, співак. Автор академічних творів, музики до фільмів, комп’ютерних ігор. Автор низки пісень, присвячених війні на Сході України, які набрали мільйони переглядів в YouTube. Починаючи з 2014 року дав в зоні АТО близко 300 концертів на підтримку військових та цивільних. Записав спільні пісні з гуртами TaRUTA, Гайдамаки, П@п@ Карло, зі співаком Іваном Ганзерою, поетом Дмитром Лазуткіним.

Адреса Книгарні «Є»:
 м. Харків
вул. Сумська, 3
м. «Історичний Музей».
Тел.: (057) 717 03 99.
Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»