Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Зустріч з Оленою Павловою – авторкою Кота Інжира, проектів «Шкіра міста» та «незнана [Україна]», розмова про її рідне місто Рівне, мандрівки і, звичайно, котиків (Рівне)

Дата події: 19.04.2017 18:30

Книгарня «Є» запрошує на зустріч з Оленою Павловою — авторкою Кота Інжира, проектів «Шкіра міста» та «Незнана Україна». На зустрічі поговоримо про її рідне місто Рівне, мандрівки і, звичайно, котиків. Захід відбудеться 19 квітня . Початок – о 18.30.

Герой Кота Інжира з’явився не так давно, проте заполонив простори мережі та серця багатьох людей. А виник він в уяві дівчини з Рівного, яка любить мандрувати, Олени Павлової. Окрім Кота Інжира Олена Павлова є авторкою популярного в мережі Instagram проекту «Шкіра міста», де вона презентує своїм читачам найфактурніші й найцікавіші стіни: «Це шкіра міст, це їхні зморшки».

Також мандрівникам буде цікавим ще один проект Олени Павлової «Незнана[Україна]» , де авторка ділиться і своїми думками про наше Рівне https://neznana.wordpress.com/2015/07/25/troll/

З Оленою Павловою поговоримо про книги, подорожі, міста, Рівне, соціальні мережі у сучасному світі та їхню роль і, звичайно ж, про котиків, адже саме заради них існує все.

Олена Павлова — журналістка, художниця, авторка Кота Інжира, проектів «Шкіра міст» та «Незнана [Україна], засновниця і куратор літературного конкурсу «Новела по-українськи».

Адреса книгарні «Є»:

м.Рівне,

вул. Короленка, 2.
Тел.: (0362) 26-39-41

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень.

 

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»