Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Зустріч з Крістофом Зімоном «Швейцарія: одна країна – чотири літератури. Як функціонує процес? » (Харків)

Дата події: 30.05.2013 18:30

Книгарня «Є», Посольства Швейцарії в Україні та видавничий проет «Медуза» запрошують Вас на подіумну розмову з письменниом Крістофом Зімоном «Швейцарія: одна країна – чотири літератури. Як функціонує процес?», яка відбудеться у четвер, 30 травня.

Початок – о 18:30.

В контексті українських воєн за мовну ідентичність Швейцарія виглядає утопією: чотири мало споріднені мови мирно співіснують, витворюють окремі літератури й успішно їх розвивають. Чи так все насправді просто в альпійському раю? Якими мовами володіє пересічний швейцарець? Як співвідносяться швейцарська провінційність і європейськість? Чи просто бути письменником у багатій країні? На ці та інші запитання відповість один з найуспішніших молодих письменників Швейцарії Крістоф Зімон – можливо, навіть на Schwyzerdütsch ;-)
Довідка:
Крістоф Зімон народився 1972 року в м.  Ланґнау (Швейцарія), навчався у Бернській школі джазу, вивчав психологію, географію й економіку, багато подорожував. 1997 року покинув навчання і почав писати. Нині живе у Берні як вільний письменник, поет, карикатурист. Українською вийшла його книжка «Багато гарного за малу ціну. Калейдоскоп житейських мудрощів від А до Я і казок із літературного процесу з коміксами, купою запитань і дитячих листів до Диявола» (видавництво «Медуза», 2013).

Адреса книгарні «Є»:
 вул. Сумська, 3,
ст. м.  «Історичний музей»
Вхід вільний.

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»