Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Зустріч з філософом Олів’є Ремо (Київ)

Дата події: 12.11.2010 18:00

Книгарня «Є» та Французький культурний центр у рамках проекту „Європейський досвід: Франція” запрошують Вас на зустріч з філософом Олів’є Ремо, яка відбудеться 12 листопада.

Початок — о 18.00.

Поняття космополітизму є дуже заплутаним. Концепти, які воно мобілізує, треба пропустити крізь сито раціонального аналізу. На сьогоднішньому етапі обговорень космополітичний розум представляється дивним чином залежним від певної внутрішньої суперечності, так що його дієвість знаходиться під загрозою руйнації, розчиняючись в несформованій понятійній «туманності», де теорія наївно протистоїть практиці. Підхід Олів’є Ремо полягає у визначенні місця кожного аргументу залежно від усіх можливих його використань.

Олів’є Ремо — випускник Вищої нормальної школи, доктор філософії, професор у Вищій школі соціальних наук, колишній директор Центру політичних досліджень ім. Раймона Арона (Париж). У 2005 році отримав премію ім. Франсуа Фюре за книгу «Архіви людства. Есей про філософію Віко» (Париж, вид. Seuil, 2004. У видавництві Seuil невдовзі повинні вийти ще дві його книги: «Свідомість епохи. Есей про соціальні образи модерності» та «Так далеко, так близько. Критика космополітичного розуму».

У 2010 році Кембриджський міжнародний біографічний центр включив його у каталог «2000 Outstanding Intellectuals of the 21st Century».

***
Адреса книгарні «Є»:
вул. Лисенка, 3, ст. м.  «Золоті Ворота»

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»