Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Зустріч з філософом Флораном Ґенаром (Київ)

Дата події: 13.11.2010 18:00

Книгарня «Є» та Французький культурний центр в рамках проекту „Європейський досвід: Франція” запрошують Вас на зустріч з філософом Флораном Ґенаром, яка відбудеться 13 листопада.

Початок — о 18.00.

«La Vie des Id?es» («Життя ідей») — це безкоштовний он-лайн журнал, створений в жовтні 2007 року. Ним керують 15 головних редакторів, авторами статей є 600 фахівців з гуманітарних та соціальних наук. Журнал виник з фундаментального переконання: демократична дискусія може існувати тільки при наявності ясної інформації, ясна інформація може існувати тільки за умови активної участі науковців, дослідників гуманітарних та соціальних наук у створенні громадської думки. Дійсно, якщо розмежування сфер знання та влади, освіти та політики є складовою частиною демократії та, безсумнівно, необхідним для розвитку наукових досліджень, то коли це розмежування стає занадто підкресленим, воно врешті решт збіднює громадську сферу. В своєму виступі Флоран Ґенар збирається розвинути цю тезу, яка пояснює, чому з’явився і стає щодалі популярнішим та визнанішим цей журнал.

Флоран Ґенар є генеральним секретарем «інтелектуальної лабораторії» «Республіка ідей» («la R?publique des Id?es»), одного з головних недержавних мозкових аналітичних центрів Франції, створеного у 2002 році за ініціативою П’єра Розанваллона, та головним редактором Інтернет-журналу «Життя ідей» («la vie des Id?es»), який існує з 2007 року.

***
Адреса книгарні «Є»:
вул. Лисенка, 3, ст. м.  «Золоті Ворота»

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»