Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Зустріч з Єжи Помяновським, виконавчим директором Європейського фонду за демократію (Київ)

Дата події: 02.10.2013 11:00

Книгарня «Є» запрошує журналістів, блоггерів, лідерів громадянського суспільства, представників неурядових організацій та всіх зацікавлених на зустріч з Єжи Помяновським, виконавчим директором Європейського фонду за демократію (European Endowment for Democracy), яка відбудеться 2 жовтня.

Початок — об 11:00.

ЄФД розпочав свою роботу в липні 2013 року у Брюсселі, відповідно до рішення Ради ЄС та країн-членів ЄС. Метою Фонду є просування європейських цінностей свободи та демократії у країнах Східного Партнерства. ЕФД допомагатиме громадським організаціям та рухам, незалежним активістам та молодим лідерам, жіночим правозахисним організаціям, нелазежним ЗМІ та журналістам.

Під час зустрічі Єжи Помяновський ознайомить учасників з процедурою розгляду проектних пропозицій та обговорить з ними пріоритетні напрямки роботи та стретагією ЄФД.

Пан Єжи Помяновський обіймав посаду заступника міністра закордонних справ Польщі у 2011—2013 рр., має ранг дипломата. Працював у Міністерстві закордонних справ Польщі з 1991 року, був послом Польської Республіки до Японії (1997—2002), директором департаменту розвитку співпраці та надання технічної допомоги Міністерства (2005—2006). Активний учасник руху демократичної опозиції в Польщі (1980—1989), співзасновник незалежного видавництва «Студентське видавництво SOWA-NZS».

***

Адреса книгарні «Є»:
Вул, Лисенка, 3.

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень»

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»