Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Зустріч з Брайаном Бріваті (Київ)

Дата події: 30.11.2010 19:00

Британська Рада в Україні, Книгарня «Є» та журнал «Український Тиждень» запрошують на відкриту зустріч з професором Брайаном Бріваті, директором Меморіального фонду ім. Джона Сміта, відомим дослідником політичної історії Великобританії. Зустріч відбудеться 30 листопада о 19:00.

Цією зустріччю організатори розпочинають спільний проект «Європейський досвід: Сполучене Королівство», покликаний ознайомити українське суспільство з найкращими здобутками зрілої демократичної системи Великобританії. У рамках проекту заплановані лекції, публікації та зустрічі з відомими британськими науковцями, митцями, журналістами й політичними діячами.
Під час зустрічі пан Бріваті аналізуватиме, наскільки електронне врядування та інформаційні технології можуть бути рушійною силою демократичної консолідації. Сьогодні «цифрова демократія» є надзвичайно важливою для суспільного контролю над владою, структурування опозиції, посилення прозорості прийняття рішень, оцінки якості роботи державних службовців та контакту влади з громадянами через нові канали комунікації.
Брайан Бріваті також представить цьогорічну програму стажування ім. Джона Сміта для українських громадян, яку Британська Рада адмініструє в Україні з 1998 року. Метою програми є зміцнення та поглиблення демократичного світогляду за допомогою 6-тижневої програми у Сполученому Королівстві, яка поєднуватиме академічне навчання та стажування у відповідних установах зрілої демократичної системи.

***

 Адреса книгарні «Є»:
вул. Лисенка, 3, ст. м.  «Золоті Ворота»

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»