Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Зустріч з Андрієм Курковим «Рух “Емаус”. Історія солідарності» (Київ, Лисенка)

Дата події: 24.01.2018 18:30

Книгарня «Є», видавництво «Астролябія» та спільнота «Емаус-Оселя» запрошують на зустріч з Андрієм Курковим з нагоди виходу книжки «Рух “Емаус”. Історія солідарності». Подія відбудеться 24 січня. Початок – о 18:30.

Рух «Емаус» – це солідарне об’єднання людей, котрі через складні життєві обставини втратили дім і волю до життя, та тих, котрі загострено відчувають несправедливість у світі і готові взяти на себе відповідальність. Разом вони створили альтернативне середовище – спільноти життя і праці, де люди повертають собі почуття гідності, підтримують один одного та допомагають тим, хто потерпає найбільше. Як творець «Емаусу» француз Анрі Ґруе, якого весь світ знає під ім’ям Абе П’єр, так і засновниця львівської «Оселі» Олеся Саноцька – люди виняткової доброти та відваги, а найголовніше – люди дії. Ця книга про те, як бездомні та відкинені суспільством люди створили нову модель соціального підприємництва та змінили розуміння благодійництва. Історії про пошуки дому і про пошуки сенсу сплітаються у цій книзі в єдину історію людяності і пропонують простий висновок: помагаючи іншим, ми помагаємо собі.
Андрій Курков та представники спільноти «Емаус-Оселя» поговорять про першу книжку письменника в жанрі «нон-фікшн», яку він присвятив Міжнародному рухові «Емаус» та єдиному українському члену цього руху – спільноті «Емаус-Оселя» у м. Винники біля Львова.

Адреса Книгарні «Є»:
м. Київ,
вул. Лисенка, 3,
м. «Золоті ворота»
Телефон: (044) 235 88 54
Вхід вільний.

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»