Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Зустріч в «Таємному товариство боягузів» і пошуки «Засобу від переляку №9» з письменницею Лесею Ворониною та художниками Катериною і Володимиром Штанко (Київ)

Дата події: 28.11.2015 12:00

Книгарня «Є» та Портал «BaraBooka. Простір української дитячої книги» запрошують на презентацію книжок Лесі Ворониної «Таємне товариство боягузів або Засіб від переляку №9» і «Таємне товариство брехунів або Пастка для синьоморда». Зустріч відбудеться 28 листопада. Початок — о 12.00. 

«Чи доводилось вам потрапляти у дивні й загадкові обставини? Ось ви біжите знайомою вулицею і раптом, провалившись крізь люк, опиняєтесь у секретному штабі Таємного Товариства­ Боягузів. Ваша рідна бабуся виявляється геніальною винахідницею, що створила часоліт, а Землю от-от мають захопити хижі космічні прибульці-синьоморди, які хочуть заразити людей вірусом страху. І порятунок людства залежить тільки від вас!

А що б ви зробили, якби довідались, що на Землю має прибути десант космічних піратів-синьомордів? Мабуть, знизали б плечима й вирішили, що це дурний жарт?» 

Разом із письменницею і радіоведучою Лесею Ворониною ви обовязково знайдете вихід із будь-якої халепи, а НЕБОЯКИ від Катерини і Володира Штанко допоможуть подолати не лише прибульців, але і найбільші ваші страхи.

Адреса книгарні «Є»:
вул. Лисенка, 3,
метро «Золоті ворота»

Вхід вільний.
Медіа-партнер заходу  - тижневик «Український тиждень».

 

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»