Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Зустріч та автограф-сесія з гуртом «ФІОЛЕТ» (Хмельницький)

Дата події: 24.11.2017 14:00

Книгарня «Є» запрошує на зустріч та автограф-сесію з гуртом «ФІОЛЕТ», яка відбудеться 24 листопада. Початок – о 14.00. Модераторка – Ольга Осмолян.

ФІОЛЕТ – один з найпопулярніших концертуючих гуртів України. На рахунку команди – кілька повноцінних студійних альбомів, декілька EP, активні радіо- та телеротації. За спиною у гурту досвід всеукраїнських турів, закордонні виступи, сотні фестивальних сетів, сольних концертів та активна фан-спільнота.
Зараз ФІОЛЕТ перебуває у новому всеукраїнському турі – НІРВАНАБУДЕ. Особливістю туру є те, що цього разу #фіолетfamily має можливість самостійно, за допомогою голосування, сформувати трек-лист концертів. Крім того, музиканти анонсували презентацію нових композицій, які увійдуть до майбутнього альбому (вихід якого запланований на осінь 2018 року).
Концертний драйв, ніжна лірика, миті незабутньої єдності та чистий кайф – такі враження, за словами гурту, чекають на хмельницьких шанувальників 24 листопада.
Ми ж на зустрічі в Книгарні «Є» обіцяємо яскраве спілкування з музикантами. Дізнаємося більше про нових учасників гурту, про плани на майбутнє, ну і найголовніше – про нірвану, яка «є», «була» і «буде».
Також кожен охочий зможе отримати автограф та фото на пам’ять із музикантами.

Адреса Книгарні «Є»:
м. Хмельницький
вул. Проскурівська, 2.
Тел.: (0382) 70-97-92.
Вхід вільний.

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»