Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Зустріч та автограф-сесія з фронтменом гурту «Фіолет» Сергієм Мартинюком (Хмельницький)

Дата події: 03.12.2016 17:00

Книгарня “Є” запрошує на зустріч та автограф-сесію фронтмена гурту «Фіолет» Сергія (Колоса) Мартинюка. За найцікавіші запитання найбільш активні відвідувачі отримають у подарунок квиток на концерт гурту «Фіолет» або новий альбом із автографом фронтмена. Зустріч відбудеться в суботу, 3 грудня. Початок — о 17.00.

У 2009-му гурт зібрався, щоби грати музику для себе та своїх друзів. За півроку вони розігрівали тисячний зал перед «Бумбоксом», а вже сьогодні “Фіолет” — один із найпопулярніших концертуючих гуртів України. На рахунку команди – три повноцінні студійні альбоми, декілька EP, активні радіо- та телеротації. За спиною у "Фіолету” досвід 4-ох всеукраїнських турів, закордонні виступи, сотні фестивальних сетів, сольних концертів та активна фан-спільнота.

Новий міні-альбом "Фіолету” «TrueLove» – це підсумок праці гурту впродовж року в напрямку зміни звуку. Важчий саунд, експерименти з електронікою, більше драйву та експресії, нове звучання старих пісень та, звичайно ж, презентація нових треків!

Яким видався цей експеримент сповна – можете відчути саме ви на великих живих концертах в рамках туру у вашому місті. На вас чекає абсолютно нова програма та найкращі пісні "Фіолету” за 7 років існування гурту, ви не можете цього пропустити!

Адреса книгарні «Є»:
вул. Проскурівська 2.
Тел.: (0382) 709 792

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»