Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Зустріч книжкового клубу “Маленька рівненська книгарня”. Обговорення книжки Ніни Джордж «Маленька паризька книгарня» (Рівне)

Дата події: 24.09.2017 18:00

Книгарня «Є» та видавництво «Наш формат» запрошують на зустріч книжкового клубу “Маленька рівненська книгарня” та обговорення книжки Ніни Джордж «Маленька паризька книгарня». Захід відбудеться 24 вересня, о 18.00.

Книжковий клуб «Маленька рівненська книгарня» знову повертається! Відтепер ще більше різноманітних книг та більше розмов. На нашу першу зустріч у новому сезоні ми обрали книжку, завдяки якій і з’явився наш книжковий клуб.
Жан Одинак — власник книжкової баржі «Літературна аптека» — точно знає, як вилікувати почуття, що не вважаються захворюваннями й не діагностуються лікарями. Адже він — читач душ, тож кожному покупцеві добирає книги, які якнайкраще впораються із завданням вилікувати людський смуток, тугу чи зневіру. Все змінюється одного літнього дня після зустрічі з Катрін, глибоку печаль якої месьє Одинак сподівається вилікувати. Він вирушає в подорож до місця найболючіших спогадів – серця Провансу, аби пережити час страждань і віднайти себе. А ми запрошуємо вас вирушити у світ Жана та самої авторки Ніни Джордж.
Також на зустрічі обговоримо багато книжкових новинок та спробуємо знайти ідеальну книгу для кожного. Беріть з собою гарний настрій і друзів!

Адреса книгарні «Є»:
 м. Рівне
вул. Короленка, 2.
Тел.: (0362) 26 39 41.
Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»