Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Зустріч із журналістами ТРК «Карпати» на тему «Суспільне мовлення в Україні: місія і стандарти» (Івано-Франківськ)

Дата події: 15.11.2017 18:00

Книгарня «Є» запрошує на зустріч із журналістами ТРК «Карпати» на тему «Суспільне мовлення в Україні: місія і стандарти», яка відбудеться у середу, 15 листопада. Учасники: Галина Держипільська, Олена Нечвідова, Юрій Надольський, Михайло Качанський. Початок – о 18.00.

ТРК «Карпати» поєднує традицію класичної журналістики, сучасні стандарти медіа та об’єктивність інформації. Компанія працює над радіо- й телепродуктами, виготовляє новини, репортажі, передачі з Івано-Франківської області і поза нею. Унікальна інформація в різних рубриках — політика, економіка, культура, спорт, здоров'я, освіта та ще багато іншого. ТРК «Карпати» сьогодні налічує 24,5 тисяч точок проводового радіо, FM-радіо з покриттям у більше ніж у 10-тьох районах області, а також телебачення з розповсюдженням у багатоканальній мережі MX-5 та частково кабельного телеефіру.
На зустрічі налагоджуватимемо громадський діалог задля зміцнення суспільної довіри. Цінностями ТРК «Карпати» як представника Суспільного мовлення в регіоні є незалежність, рівновага, відкритість, просвітництво.

Адреса Книгарні «Є»:
м. Івано-Франківськ
вул. Незалежності, 31,
3-й поверх.
Тел.: (094) 928-31-41.
Вхід вільний.

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»