Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Зустріч із Жілем Руссо (Київ)

Дата події: 14.09.2011 18:00

Книгарня «Є» та Французький інститут в Україні у рамках спільного проекту «Європейський досвід: Франція» запрошують Вас на зустріч із Жілем Руссо, програмним координатором «Forum des images» (Паризької сінематеки), яка відбудеться 14 вересня.

Початок — о 18.00.

Жіль Руссо — координатор фестивалів, тематичних циклів та зустрічей, які організовує «Forum des images». Протягом останніх 10 років створив кінематографічні ретроспективи, присвячені різним країнам Латинської Америки ( Мексика, Аргентина, Бразилія), а також сприяв представленню Форуму на міжнародній арені, влаштовуючи та підтримуючи кінематографічні заходи, розроблені Форумом та містом Париж у партнерстві з Французьким інститутом та Альянс Франсез.

«Forum des images» — один із найголовніших культурних закладів Парижа у місцевому, регіональному та національному вимірах. Створений 20 років тому як аудіовізуальний архів Парижа, він поступово поширив та урізноманітнив свою діяльність. Неповторність Форуму полягає у його манері презентації фільмів, а також у поєднанні насиченої програми заходів із двома іншими аспектами діяльності: зібранням колекції фільмів про Париж або тих, де він є декорацією, та виробництвом документальних фільмів.

***
Адреса книгарні «Є»:
вул. Лисенка, 3, ст. м.  «Золоті Ворота»

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»