Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Зустріч із Вікторією Горбуновою та презентація її книжки "Виховання без травмування, або Навіщо дітям дорослі? " (Харків)

Дата події: 26.11.2016 17:00

Книгарня «Є» та видавництво “Клуб Сімейного Дозвілля” запрошують на зустріч із психологинею, психотерапевткою та письменницею Вікторією Горбуновою та презентацію її книжки «Виховання без травмування, або Навіщо дітям дорослі?». Захід відбудеться у суботу, 26 листопада. Початок – о 17.00.

Нова книжка Вікторії Горбунової — про батьківський вплив на дорослішання дітей, який часто, замість того щоб надати захист у великому й небезпечному світі, завдає травм дитячій психіці. Вберегти дитину від реальних загроз, відмовившись від традиційних залякувань, і навчити вирішувати проблеми або уникати їх; припинити тремтіти за кожний її порух — і жити, а не переживати; навчити не хворіти, а одужувати, не перетворюючи лікарняний на довогоочікуване свято зі смаколиками, мультиками досхочу та увагою й піклуванням, яких дитині так бракує; не захоплюватись модними методиками раннього розвитку, які складними завданнями лишають дитину віри у свої сили – а навчитись самим створювати ситуації успіху для сина чи доньки…

Психолог-практик, на підставі досягнень світової науки та власного багатого досвіду, порадить, як вирішити безліч питань, що виникають у батьків дошкільняти, маленького учня або підлітка, щоб виховати самостійну, впевнену у своїх силах, щасливу людину.

Вікторія Горбунова – кандидат психологічних наук, доцент, дійсний член Всесвітньої асоціації позитивної психотерапії Союзу психологів і психотерапевтів України, психолог-практик, письменниця, авторка кількох художніх творів та близько 150 наукових праць.

Адреса книгарні «Є»:
м. Харків,
вул. Сумська, 3,
ст. м. «Історичний музей».
Тел.: (057) 731-59-49

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»