Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Зустріч із українським музикантом та художником Юрієм Журавлем, розмова про календар-галерею «Знай наших» (Рівне)

Дата події: 20.03.2017 18:00

Книгарня «Є» запрошує на зустріч із Юрієм Журавлем – лідером та вокалістом гурту Ot Vinta, аніматором і художником – та розмову про календар-галерею «Знай наших». Зустріч відбудеться у понеділок, 20 березня. Початок – о 18.00. Модераторка – Тетяна Чіхрай.

Також Юрій Журавель є автором двотомної книжки-альбому «Карикадурка», картини «Небесна сотня», яка стала основою художньо-скульптурної композиції на честь Героїв Небесної сотні на одній із вулиць Рівного. У 2017 році Юрій Журавель потішив своїх шанувальників новинкою – календарем-галереєю «Знай наших». Великий (45 на 65 см) календар-галерея включає понад 100 портретів українських видатних особистостей: військових, вчених, композиторів, художників, які увійшли в українську та світову історію, науку, культуру; також містяться короткі відомості про їх діяльність, подвиги, винаходи, твори та цитати і вислови. що стали крилатими.

А ще це не просто календар! Ви легко зможете знайти йому застосування і після закінчення 2017 року. Як? Про це розповість сам Юрій Журавель.

Адреса книгарні «Є»:
м.  Рівне,
вул. Короленка, 2.
Тел.: (0362) 26 39 41

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу — тижневик “Український тиждень”.

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»