Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Зустріч із Тимофієм Гаврилівим (Львів)

Дата події: 08.11.2010 18:00

Книгарня “Є” та видавництво “Кальварія” запрошують Вас на зустріч із Тимофієм Гаврилівим з нагоди появи його книжки “Чарівний світ. Тепер”, який відбудеться 8 листопада.

Початок — о 18.00.

Ведучий — Віктор Неборак.

«Чарівний світ. Тепер» — перша частина нового роману Тимофія Гавриліва, який концептуально продовжує попередній твір «Де твій дім, Одіссею?», що 2009 року став першою книжкою українського автора, яка з’явилася в реномованому швейцарському видавництві Ammann Verlag, викликавши значний резонанс.

Це пригодницько-філософська історія про нашого сучасника – волоцюгу, який міг би бути нігілістом, якби не його любов і здатність розчулюватися буденними речами, що їх ми зазвичай не помічаємо. Під тиском обставин герой твору чинить крадіжку, проте не може насолодитися її плодом. Так починається історія, що складається з фантасмагоричних ситуацій на межі між дійсністю і галюцинацією, в якій сповідь пластикової пляшки має таке саме право на чинність, як і химерна країна рабства та її названі хробадянами громадяни. Мріючи про власну кіностудію зі щоденною кулінарною програмою «Ножем із бомжем», герой харчується зі смітників у буквальному і переносному розумінні – хіба не перетворилася сьогодні на великий смітник культура з її традицією? Після низки пригод він разом із ситуативними приятелями потрапляє на ночівлю у невідоме приміщення, яке обігріває стільцями й паперами. За цим заняттям герой натрапляє на фатальну папку... «Чарівний світ. Тепер» формує інтригу, якій присвячені обидві наступні частини роману, «Чарівний світ. Тоді» та «Чарівний світ. Між тоді і тепер».

«Яка національна література не хотіла б мати такого героя?» (Ігор Бондар-Терещенко, «Україна молода»).

«Драматургійно-гармонійно продумана композиція, фантастична мова, якою розгортається історія, творять у Гавриліва чудову метафору сьогоднішнього часу» (Анна Вільгельм, sandammeer).

***
Адреса книгарні «Є»:
просп. Свободи, 7.

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»