Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Зустріч із Сігуте Ах (Київ)

Дата події: 03.05.2010 18:00

Книгарня «Є» та Посольство Литовської Республіки в Києві запрошують Вас на зустріч із творителькою казкових світів і неперевершених намальованих казок Сіґуте Ах, що відбудеться 03 травня.

Початок – о 18.00.

Дивовижна та геніальна, поетична та яскрава, елегантна та вигадлива – от лише деякі з багатьох епітети, котрими можна охарактеризувати працю литовської мисткині Сіґуте Ах. Вона малює листівки, ілюструє дитячі видання, створює та ілюструє власні книги. Учасниця багатьох виставок як в Литві, так і закордоном, Сіґуте Ах є незмінним, чудовим представником литовського мистецтва, й книжкової ілюстрації зокрема. Визначною та цікавою є, зокрема, й її співпраця із видавництвом Nieko rimto.

Сіґуте Ах є засовницею неймовірної майстерні Men? valtys – Човники мистецтв, де не лише діти, а й батьки, вчителі, бібліотекари та усі бажаючі можуть познайомитися і поспілкуватися з відомими дитячими авторами, ілюстраторами та іншими діячами літератури чи мистецтв. Цього ж разу ми запрошуємо на зустріч із самою Сіґуте Ах малечу, всіх, хто вивчає литовську мову, цікавиться дитячим письмом, ілюстраціями та поштівками, а також світлом, легкістю, дитинством, що ніколи не закінчується – бо саме цим переповнені усі роботи нашої гості.
Зустріч відбуватиметься литовською мовою з перекладом на українську.

***
Адреса книгарні «Є»:
вул. Лисенка, 3, ст. м. «Золоті Ворота».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»