Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Зустріч із Сашком Дерманським і Мариною Павленко (Вінниця)

Дата події: 29.04.2012 11:00

Книгарня «Є» та видавництво «Теза» запрошують Вас на зустріч із дитячими письменниками Сашком Дерманським та Мариною Павленко, яка відбудеться 29 квітня.

Початок – об 11:00.

Завжди цікаво зустрітися із дитячим письменником, а ще цікавіше – одразу з двома!

Певне, сучасна дитяча література була б не такою яскравою, якби у ній не був Сашко Дерманський. Герої його книг – чи то вуж Онисько, чи Чудове Чудовисько, а чи Гаврик – завжди доводять свою кмітливість та веселість. У доробку письменника – вееееличезна кількість цікавих книжок: «Володар макуци, або Пригоди вужа Ониська» (2004), «Король буків, або таємниця Смарагдової книги» (2005), «Чудове Чудовисько» (2006), «Бабуся оголошує війну» (2006), «Танок Чугайстра» (2007), «Царство Яблукарство» (2009), «Чудове чудовисько в країні жаховиськ» (2010), «Корова часу» (2010). Сам Сашко – іще той жартівник! Він не тільки цікаво пише, але й цікаво розповідає та переповідає свої історії.

Марина Павленко пише для читачів різного віку, але особливо відома вона тетралогією «Русалонька із 7-В». Це розповідь про життя і пригоди семикласниці Софійки (вона ж – Русалонька), переплетені з таємницями сучасного та загадками непростого українського минулого. Кожна частина серії пов’язана з природніми стихіями – вогнем, водою, повітрям і землею. У всіх повістях фігурує вельми дивна (а може, навіть трохи чарівна) прабабусина шафа. У всіх є трохи містики й магії (але не більше, ніж в нашому справжньому житті!). У всіх на допомогу завжди приходять красива й добра тітонька Сніжана і безмежно відданий Софійці «третій зайвий» – Сашко Фадійчук.

Як бачимо, казкові світи Сашка і Марини захоплюють з перших сторінок, тож зустріч із письменниками і їхніми героями не повинен пропустити ні маленький читачик, ні його батьки.

***
Адреса книгарні «Є»:
вул. Соборна, 89.
Вхід вільний.

Медіапартнер — тижневик «Український тиждень».

YE Bookstore and Teza Publishers are pleased to invite you to a meeting with children’s book writers Sashko Dermansky and Maryna Pavlenko on 29 April.

Beginning at 11:00.

It is always thrilling to meet a children’s book writer and even more so two at a time! The literary worlds of both writers captivate the reader from the first few pages, so both children and their parents will do well to meet the authors and their protagonists.

***

Address:

YE Bookstore,

89 Soborna Street.

Free admission.

Media partner: The Ukrainian Week

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»