Приходь
Календар
Січень 2011
П В С Ч П С Н
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31EC
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Зустріч із письменницею Надією Мориквас (Львів)

Дата події: 27.01.2011 18:00

Книгарня “Є” та Літературна агенці “Піраміда” запрошують Вас на творчу зустріч із письменницею Надією Мориквас на тему “У пошуках зеленого вітру” у контексті книги “Де мій брат?”, яка відбудеться 27 січня.

Початок — о 18.00.

Учасники зустрічі: Оксана Думанська, Галина Вдовиченко, Ігор Калинець, Андрій Содомора та ін.
Пошук зеленого вітру – це одна з нот поліфонії тексту Надії Мориквас. Але є й інші ноти, які можна означити: у пошуках рідної душі; у пошуках любові; у пошуках істини – що є «рідне», а що «чуже».

В умовах прагматичного світу, який катастрофічно втрачає ніжність, так важливо мати щось за душею. Часто шукаємо його на самому споді, у спогадах про дитинство. Кожен плекає свій образ. Для героїні цієї книжки – це зелений вітер, її перший поетичний символ життя. Але не тільки…

Латинське „homo viator”, яке сьогодні перекладаємо як мандрівник, подорожній, у далекому середньовіччі було символом людської долі. Повість Надії Мориквас – це наскрізна мандрівка в Італію і додому, яка переконує нас, що найважливіші події відбуваються насамперед у людському серці. А найважливіша подорож – додому, до себе.

Про авторку: 

Надія Мориквас – поетеса, прозаїк, есеїст. Лауреат літературної премії року імені Богдана Лепкого за біографічний роман-есей «Меланхолія Степана Чарнецького». Автор кількох поетичних збірок. Найвідоміші прозові твори: щоденники іронічної прози «Спокуса вічністю», повісті-есеї «За нас – у Львові. Міти і міфи», «Рід». У 2007 в авторській серії «Українські хроніки» вийшов роман «Час без любови».

Головний редактор культурологічного журналу «Річ». Живе у Львові.

***
Адреса книгарні «Є»:
просп. Свободи, 7.

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»