Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Зустріч із письменником Василем Кузаном і презентація його роману «Експрес-наречений» у рамках Всеукраїнського арт-семінару «КУСТ» (Рівне)

Дата події: 12.07.2017 18:00

Книгарня “Є”, видавництво «Український пріоритет» та Всеукраїнський арт-семінар для письменників “КУСТ” запрошують на зустріч із Василем Кузаном та презентацію його роману «Експрес-наречений». Захід відбудеться 12 липня, о 18.00.

12-го липня у Рівному стартує Всеукраїнський арт-семінар “КУСТ”. Одним із лекторів там буде закарпатський поет, автор слів пісні «Золото Карпат» Василь Кузан. У книгарні "Є” він презентуватиме свій прозовий дебют – роман «Експрес-наречений».

За словами автора, це роман про весілля: колоритне, наповнене непередбачуваними подіями, крутими сюжетними поворотами, скандалами, феєричним гумором та драматичними сльозами, фольклором і лірикою. Автор стверджує, що всі ситуації взяті з життя: «Нема нічого видуманого, усе тільки літературно оформлено та змінено імена героїв. У мене в книзі є таке весілля: неповторне, унікальне, шокуюче. Перша дружка народжує, наречений зникає…Там багато безвихідних ситуацій, але ми знаходимо вихід, і все закінчується добре». Перший критик тексту письменник і журналіст Василь Горват назвав книгу «закарпатським декамероном».

Василь Кузан – український поет, журналіст, член Національної спілки письменників України, член НСЖУ, експерт всеукраїнського рейтингу «Книжка року», член редколегії видавництва «Український пріоритет», академік Міжнародної академії літератури і мистецтва, лауреат премій імені Ф. Потушняка, Юрія Яновського, Ярослава Дорошенка, Пантелеймона Куліша.

Адреса книгарні «Є»: м. Рівне, вул. Короленка, 2.

Тел.: (0362) 26 39 41.

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»